ثبت نام آزمون های بین المللی

حتما شما هم به هنگام ثبت نام برای آزمون های بین اللملی با مشکل پرداخت هزینه ارزی این آزمون ها روبرو بوده اید،  به کمک ماناپال شما بسادگی می توانید هزینه پرداخت آزمون های بین اللمللی مختلف اعم از جی آر آی ( GRE ) ، تافل ( TOFEL ) و غیره را پرداخت نمائید، کافی است در این خصوص با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 

 

خرید نرم افزار و لایسنس

برای خرید نرم افزار از یک سایت خارجی و  پرداخت هزینه تمدید و یا سفارش یک لایسنس می توانید پس از ثبت نام در سایت مورد نظر خود ، مراتب را جهت ثبت سفارش در سایت ماناپال با ما در میان بگذارید.

 

 

 

گیفت کارت آیتونز اپل (Apple iTunes Gift card )

ده ها برنامه دوست داشتنی در بازار اپلیکیشن های اپل وجود دارد که به کمک گیفت کارت های ارائه شده توسط ماناپال می توانید برنامه های مورد علاقه خودتون رو تهیه کنید و یا بسادگی در بازی های دوست داشتنی مانند کلش آف کلنز ( Clash of clans ) و کندی کراش ( Candy crush ) خرید کنید.

 

 

 

 

گیفت کارت گوگل پلی (Google Play Gift card )

بسیاری از نرم افزار بسیار قدرتمند خارجی هستند که شما به کمک یک گیفت کارت گوگل پلی می توانید بسادگی آنها را دانلود و نصب کنید. در کنار آن بازی های اندرویدی را نباید فراموش کرد. 

 

 

 

 

خرید بلیط هواپیما ( Flight ticket )

به هر نقطه از جهان که قصد سفر داشته باشید بسادگی می توانید به کمک خدمات پرداخت ماناپل هزینه های سفر خود را اعم خرید بلیط هواپیما پرداخت کنید. بدین ترتیب هزینه های شما کاهش می یابد و با برنامه ریزی بهتری می توانید به سفر خود بپردازید.

 

 

 

 

رزرو بلیط هتل ( Booking Hotel )

بهترین راه برای کاهش هزینه های خود و اطمینان از یک سفر خوب و خاطره انگیز این است که پیش از انجام سفر با فراغ بال هتلی مناسب را .برای خود رزرو نمائید. کارت های هدیه ماناپال بهترین و ساده ترین راه برای رزرو هتل می باشد.

 

 

 

 

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت ( Embassy Reservation )

تعیین وقت و حضور در سفارت اولین گام برای کسانی است که قصد مهاجرت به هر کشوری را داشته باشند. لازم است متقضیان پس از اخذ دریافت وقت از سفارت کشور مقصد ، برای انجام امور اداری ، مصاحبه و انگشت نگاری در روز معین شده به سفارت مراجعه نماید. روز مصاحبه با توجه به سیاست های سفارت و تعداد افراد متقاضی تعیین خواهد شد.