ساخت کیف پول کاغذی بیت کوین

امن ترین راه برای نگهداری ارزهای رمز نگاری شده
در کمتر از 5 دقیقه
کاملا رایگان

  شروع

برای تمامی ارزهای دیجیتال محبوب کیف شخصی بسازید.

اولین گام برای آشنایی با دنیای ارزهای دیجیتال، ساخت یک کیف پول است، این کار را بسادگی و بصورت رایگان می توانید همینجا انجام دهید.

کیف پول بیتکوین ( bitcoin )

بیت کوین اولین ارز رمزنگاری ( crypto currency ) شده است که در سال 2009 بصورت ناشناس و با اسم مستعار ساتوشی ناکاموتو معرفی شد. بیت کوین بر شبکه غیرمتمرکز بلاکچین ( blockchain ) استوار است که بدون نیاز به نظارت یک مدیر، گروه یا سازمان، می تواند توسط اعضا به درستی آزمایی تراکنش ها بپردازد، در واقع در بیتکوین تمامی تراکنش های انجام شده برای تمامی اعضا قابل مشاهده است.

ساخت کیف پول

کیف پول ریپل ( ripple )

ریپل ( ripple ) در سال 2012 با شعار سرعت و امنیت در پرداخت عرضه شد و در پایان سال 2017 با 110 میلیارد دلار ارزش بازار به یکی از ارزهای با سرعت رشد بالا تبدیل شده است. امید خیلی ها که از قطار پرسرعت بیت کوین جامانده اند به ریپل دوخته شده است. با توجه به ساختار ریپل ، بانک ها و موسسات مالی زیادی ، در فناوری ها و زیرساخت های خود از ریپل بهره گرفته اند.

ساخت کیف پول

کیف پول لایت کوین ( Litecoin )

لایت کوین ( litecoin ) بصورت یک ارز مجازی نظیر به نظیر ( p2p ) در سال 2011 توسط چارلز لی (Charles Lee) بر روی گیت‌هاب (GitHub) معرفی شد. با توجه به هزینه جابجایی بسیار ناچیز و با سرعت بالا در همان زمان محبوبیت زیادی پیدا کرد و در حال حاضر به ارزش بیش از 8 میلیارد دلار دست یافته است. لاین کوین یکی از انواع آلت کوین هاست که آینده بسیار خوبی برای آن پیش بینی می شود.

ساخت کیف پول

کیف پول اتریوم ( ethereum )

اتریوم به لحاظ محبوبیت، عنوان دومین ارز رمز نگاری شده را یدک می شد. ethereum که در سال 2015 معرفی شد ، خیلی زود با وعده ها و محبوبیت مبدع نابغه آن یعنی ویتالیک بوترین روسی که تنها 23 سال دارد، توانست توجه همگان را به خود جلب نماید، با رفع برخی عیوب بیتکوین ، اتریوم به عنوان یکی از ارزهای معتبر در حوزه ارز مجازی شناخته می شود.

بزودی ...

چرا کیف پول کاغذی؟

وقتی که میخواهید از خدمات یک بانک استفاده کنید ، در اولین قدم باید یک حساب باز کنید، و زمانیکه می خواهید پا به دنیای بسیار جذاب ارزهای دیجیتال ( Crypto Currency ) بگذارید ، اولین راه افتتاح حساب ارز رمزنگاری شده و یا همان ساخت کیف پول است، ما این کار را در اینجا همزمان ساده و رایگان کرده ایم، البته شما به روش ها و طرق مختلف می توانید کیف پول ارزی برای خود بسازید، اما رعایت نکات امنیتی در این راه بسیار حائز اهمیت است و توصیه ما ، استفاده از یک کیف پول کاغذی است، به این ترتیب که اطلاعات دسترسی به حساب ارز مجازی را می توانید پس از صدور بر روی یک برگه پرینت نمائید و آن را در محل امنی قرار دهید و تنها زمانیکه نیاز به استفاده از آن هستید، به آن مراجعه کنید. احتمالا نگهداری یک برگه نمی تواند کار چندان دشواری باشد. البته اگر در میان گیک ها ( geek ) بگردیم، هستند دوستانی که این برگه را در گردنبند ها تعبیه کرده و همیشه همراه خود دارند.

Manapal bitcoin crypto currency

امنیت سرمایه شما

زمانیکه از ارزهای مجازی صحبت میکنیم، مهمترین فاکتور امنیت وجوه و سرمایه شماست.

  • دسترسی به کیف پول کاغذی فقط در اختیار شما می ماند.
  • اطلاعات کیف پول شما در جایی ذخیره نمی شود.
  • هکر ها نمی توانند به آن دسترسی پیدا کنند.
Manapal bitcoin crypto currency

سادگی در نگه داری

اگر خیال شما بابت سرمایه ای که دارید راحت نباشد، دیگری هیچ چیز اهمیت نخواهد داشت.

  • صدور کیف پول کاغذی ساده است
  • نگه داری از آن هم ساده است
  • کافی است ان را در یک گاو صندوق قرار دهید.
Manapal bitcoin crypto currency

صدور رایگان

همزمان که استفاده از ارز دیجیتال برای شما ساده می شود، این خدمات بصورت رایگان در دسترس شما خواهد بود.

  • بی نهایت کیف پول کاغذی چاپ کنید.
  • برای هر ارز دیجیتال محبوب می توانید این کار را انجام دهید.
  • افرادی که میخواهید به آنها واریز کنید هم می توانند از همینجا حساب باز کنند.

در مورد ارزهای مجازی چقدر می دانیم؟

ما در وبلاگ ماناپال سعی داریم به معرفی هرچه بهتر حوزه اقتصاد مجازی و ارز های رمزنگاری شده بپردازیم، برای دنبال نمودن آخرین تحولات ارزهای مجازی و مطالعه این مقالات می توانید به بخش مقالات اقتصادی وب سایت ماناپال مراجعه کنید.

ارز مجازی ( Crypto Currency ) چیست و چگونه از آن می توانیم استفاده کنیم؟
Manapal bitcoin crypto currency

ارز مجازی یا ارز دیجیتال، از جمله مهم‌ترین مباحث دو سال اخیر بودند. کارشناسان و متخصصان زیادی بر این باورند که ارز‌های مجازی، بخش جدا نشدنی از آینده بشریت به حساب می‌روند و قطعا در سال‌های آینده شاهد نفوذ این ارز‌ها به بازار‌های معتبر جهانی خواهیم بود. ارز‌های مجازی همانطور که از نامش معلوم است با ارز‌های بانکی که امروزه می‌شناسیم متفاوت هستند و به صورت دیتا‌های دیجیتال مبادله شوند. ارز مجازی یا ارز دیجیتال در یک سال اخیر فراز و نشیب‌های فراوانی را به همراه داشتند و این موضوع باعث شده است افراد بیشتری به سرمایه‌گذاری در این حوزه روی بیاورند.

ادامه مطلب

تفاوت اتریوم ( Ethereum ) و بیت‌کوین ( BitCoin ) در چیست؟
Manapal bitcoin crypto currency

بی شک بیت‌کوین ( BitCoin ) اولین و بزرگترین ارز رمزپایه جهان است که در سال 2009 به جهانیان معرفی شده است و بعد از گذشت فراز و نشیب‌های فراوان، در حال حاضر به عنوان با ارزش‌ترین ارز دنیا به شما می‌رود؛ اما در سال 2014 و با سخنرانی ویتالیک باترین در مورد اتریوم ( Ethereum )، برای اولین بار رقیب جدی برای بیت‌کوین ( BitCoin ) به مشتاقان ارز‌های دیجیتال و رمزپایه معرفی شد. بر اساس نظر بسیاری از کارشناسان اتریوم ( Ethereum ) پتانسیل رشد بیشتری از بیت‌کوین ( BitCoin ) دارد و این موضوع باعث می‌شود در آینده نه چندان دور اتریوم ( Ethereum ) به عنوان با ارزش‌ترین ارز دنیا معرفی شود.

ادامه مطلب

  وبلاگ ماناپال

ارز دیجیتال به روایت آمار

اعداد و آمارها به بهترین شکل اهمیت ارزهای دیجیتال در دنیای آینده را نشان می دهند.

0 میلیارد دلار ارزش بازار بیت کوین است.
0 میلیارد دلار ارزش معاملات بیت کوین در 24 ساعت
0 تعداد تراکنش هایی که در یک روز در شبکه بیت کوین اتفاق می افتد.