زی کش

زی کش ( Zcash ) که به اختصار ZEC شناخته می‌شود، یکی از آلت‌کوین‌های مطرح بازار کریپتو به حساب می‌رود. زی کش ( Zcash ) در سال 2016 توسط یک کمپانی آمریکایی به همین نام منتشر شد و از پروتکل اثبات کار ( Proof Of Work ) برای استخراج بهره می‌برد. مزیت اصلی زی کش ( Zcash ) نسبت به رقبایش همچون لایت‌ کوین ( LiteCoin ) و بیت‌ کوین ( BitCoin ) این است که تراکنش‌های درون شبکه این ارز غیر قابل تعقیب است.

 شبکه بلاک چین ( Block Chain ) زی کش ( Zcash )، این امکان را فراهم می‌سازد که شما میزان دارایی خود را پنهان کنید؛ از همین رو ارز دیجیتالی ZEC فرصت سرمایه‌گذاری خوبی برای افرادی هست که می‌خواهند دارایی خود را به نحوی مخفی نگه دارند. از طرفی شبکه بلاک چین ( Block Chain ) زی کش ( Zcash ) از پیچیدگی نسبتا کمتری برخوردار است؛ از همین رو این روزها استخراج ZEC فرصت خوبی برای ماینرهای تازه‌کار فراهم ساخته است که با بهره‌گیری از امکانات کمتر و کامپیوترهای نه چندان قدرتمند، به درآمد قابل توجه برسند. اگر شما هم مایل به زی کش ( Zcash ) یا همان ZEC هستید؛ همین امروز می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ماناپال تماس گرفته و با کارشناسان ما در این خصوص صحبت کنید.اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

shutterstock 687381346

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.