گوگل پلی

گوگل پلی ( Google Play ) یک فروشگاه آنلاین است که شما می‌توانید از طریق آن اپلیکشن، موسیقی، فیلم، بازی و کتاب دانلود کنید و یا از طریق آن به صورت آنلاین موزیک دلخواهتان را گوش دهید. کاربران گوشی‌های اندرویدی می‌توانند از طریق پلی استور ( Play store ) و گوگل تی وی ( Google Tv ) به خدمات گوگل پلی ( Google Play ) دسترسی پیدا کنند.

برای استفاده از سرویس گوگل پلی ( Google Play )، نباید از طریق IP ایران وارد این نرم‌افزار شوید؛ در غیر این صورت به دلیل نقص قوانین تحریم‌های ایالت متحده آمریکا، دسترسی شما به این سرویس قطع خواهد شد. از همین رو قبل اقدام به استفاده از گوگل پلی ( Google Play ) با بهره‌گیری از یک پروکسی جدید یا ابزارهای دیگر، IP خود را تغییر دهید. همچنین جی پی اس ( GPS ) دستگاه خود را خاموش کنید تا لوکیشن یا همان محل شما برای گوگل آشکار نشود. همچنین ساعت یا Time Zone دستگاه را از روی تهران ( ایران ) خارج کنید و یک کشور دیگر را برای تنظیم زمان دستگاه انتخاب کنید. در آخر اگر از اپلیکیشنی استفاده می‌کردید که لوکیشن یا همان مکان شما روی آن ذخیره شده است، پیشنهاد می‌کنیم که حافظه‌ی آن را پاک کنید.
اگر می‌خواهید بوسیله تلفن همراه خود از گیف کارت گوگل پلی ( Google Play Gift Card ) استفاده کنید وارد اپلیکیشن سرویس گوگل پلی ( Google Play ) شوید و گزینه‌ی Redeem را در قسمت سمت چپ پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید. در آخر کد گیف کارت گوگل پلی ( Google Play Gift Card ) را داخل کادر مشخص شده وارد کنید تا مبلغ آن به حساب کاربری شما منتقل شود. همچنین شما می‌توانید از طریق وب سایت گوگل پلی ( Google play ) از گیف کارت خود استفاده کنید. برای انجام این پروسه در وب سایت این سرویس ابتدا بر روی گزینه‌ی Sign in که قسمت بالای صفحه و سمت چپ قرار دارد کلیک کنید و وارد حساب کاربری خود شوید و در آخر نیز کد گیفت کارت خود را از طریق گزینه‌ی Reedeem وارد کنید. برای خرید انواع گیف کارت گوگل پلی ( Google Play Gift Card ) می‌توانید از خدمات و سرویس‌های تخصصی مجموعه بین‌المللی ماناپال استفاده کنید و گیف کارت خود را با مبلغ مورد نظرتان سفارش دهید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ماناپال با در نظر داشتن نیاز شما، بهترین گزینه‌ها را به شما پیشنهاد دهند.

WhatsApp Image 2018 08 22 at 5.42.44 PM

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.