اتریوم

اگر از علاقه‌مندان به حوزه ارز‌های دیجیتال باشید و وبلاگ تخصصی وب سایت ماناپال را دنبال کرده باشید، در مورد اهمیت سرمایه‌گذاری در این حوزه با خبر هستید. بسیاری از کارشناسان و فعالان حوزه کریپتو ( Crypto ) معتقدند آینده این بازار در دستان اتریوم ( Ethereum ) است. بر اساس تحلیل‌های صورت گرفته بر روی اتریوم ( Ethereum )، کسانی که به دنبال یک سرمایه‌گذاری طولانی مدت اما پرسود هستند، باید بر روی اتریوم ( Ethereum ) سرمایه‌گذاری کنند.

 پروتکل اثبات سهام کسپر ( Casper ) پروژه در حال طراحی شرکت اتریوم می‌باشد که قرار است در سال 2019 معرفی و در دسترس عموم قرار گیرد. بر اساس داده‌های منتشر شده پروتکل کسپر ( Casper ) وضعیت ماینرها را بر اساس میزان سرمایه آن‌ها مشخص می‌کند که این موضوع سبب خواهد شد که اتریوم ( Ethereum ) مقیاس پذیرتر و به شکل کاملا غیر متمرکز بر روی شبکه بلاک‌چین ( BlockChain ) عرضه شود.  پروتکل اثبات سهام کسپر ( Casper ) قرار است با ساخت یک فورک جدید از توکن اتریوم ( Ethereum ) اجرا شود و بر اساس آن دیگر محاسبات پیچیده برای میزان پاداش ماینرها لازم نیست و پروسه ماینینگ ( Mining ) بر اساس میزان سرمایه افراد انجام می‌شود و پاداش‌ها به شکل یک سهام تغییر خواهند کرد. قطعا این موضوع در افزایش قیمت این ارز دیجیتالی تاثیر بسزایی خواهد گذاشت؛ از همین رو تحلیل‌گران معتقدند که سرمایه‌گذاری بر روی اتریوم ( Ethereum ) می‌تواند در چند سال آینده سودآوری قابل توجهی برای فرد سرمایه‌گذار رقم بزند. به دوره زمانی تا تکمیل  پروتکل اثبات سهام کسپر ( Casper )، عصر یخبندان ( Ice Age ) می گویند؛ از همین رو اگر می‌خواهید با پول کم یک سرمایه‌گذاری پر سود کنید تا قبل از اتمام این دوره باید اتریوم ( Ethereum ) خریداری بنمایید. شما می‌توانید همین امروز به مراجعه به پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال اتریوم ( Ethereum ) خریداری کنید و وارد یک سرمایه‌گذاری پر سود شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه خرید و فروش ارزهای دیجیتال توسط مجموعه بین‌المللی ماناپال، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

DAO Ethereum Banner 696x464

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.