لایت کوین

لایت‌ کوین ( LiteCoin ) یا به اختصار LTC یکی از ارز‌های دیجیتال رایج در بازار‌های جهانی است که در سال 2011 برای اولین بار در دسترس عموم قرار گرفت. لایت‌ کوین ( LiteCoin ) معروف‌‌ترین و البته محبوب‌ترین فورک بیت‌ کوین ( BitCoin ) به حساب می‌رود و همیشه به عنوان یکی از بهترین آلت کوین‌ها ( AltCoins ) برای سرمایه‌گذاری بشمار رفته است. بر اساس تحلیل‌های صورت گرفته بر روی بازار، این ارز دیجیتالی آینده به مراتب روشن‌تری نسبت به دیگر آلت کوین‌ها ( AltCoins ) خواهد داشت.

 اگر بیت‌ کوین ( BitCoin ) را طلای ارزهای رمزپایه بدانیم، قطعا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) نقره است. بسیاری از تحلیلگران بازار کریپتو معتقدند پس از به اتمام رسیدن استخراج همه 21 میلیون توکن بیت کوین ( BTC )، نوبت به لایت‌ کوین ( LiteCoin ) خواهد رسید. در واقع لایت‌ کوین ( LiteCoin ) به شکلی جایگزینی برای بیت‌ کوین ( BitCoin ) به حساب می‌رود که این موضوع کم کم خودش را بازار ارزهای دیجیتالی نمایان می‌کند. در حال حاضر حجم سرمایه‌هایی که برای خرید لایت‌ کوین ( LiteCoin ) صرف می‌شود، بیش از هر آلت کوین دیگری است و این موضوع نشان‌دهنده اهمیت لایت‌ کوین ( LiteCoin ) در آینده نزدیک است. بر اساس تحلیل‌های صورت گرفته بر روی نمودار و حرکت لایت‌ کوین ( LiteCoin )، به نظر می‌رسد تا پایان سال 2018 قیمت این ارز دیجیتالی به بیش از 150 دلار خواهد رسید. پس اگر به دنبال یک سرمایه‌گذاری مطمئن و البته بلند مدت هستید، کارشناسان مجموعه بین‌المللی ماناپال به شما سرمایه‌گذاری بر روی لایت‌ کوین ( LiteCoin ) را پیشنهاد می‌دهند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات و سرویس‌های تخصصی ماناپال در خصوص خرید و فروش ارزهای رمزپایه، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید. 

litecoin price forecast

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.