بیت کوین

بیت‌ کوین ( BitCoin ) از ابتدای سال 2018 تاکنون فراز و نشیب‌های فراوانی را تجربه کرده است؛ با این وجود بسیاری از تحلیلگران بازار کریپتو معتقدند بیت‌ کوین ( BitCoin ) و دیگر ارزهای رمزپایه از نوسانات شدید بازار گذر کرده‌اند و در حال تثبیت خود به عنوان یک شاخص قابل اطمینان هستند. همین موضوع سبب شده است تحلیل‌های صورت گرفته بر روی ارزهای دیجیتال قابل استنادتر از قبل بررسی شوند.

 برای بیت کوین ( BTC ) در ادامه سال 2018، سه نمودار پیش‌بینی شده است؛ در ادامه این سه نمودار را باهم بررسی می‌کنیم.

نمودار اول؛ نمودار افزایشی شکست خورده.
در این نمودار حرکت بیت‌ کوین ( BitCoin ) یک حرکت صعودی پیش‌بینی شده است که پیک افزایش آن حدود 8 هزار دلار می‌باشد. در این تحلیل بیت کوین در سه ماه آینده به 8 هزار دلار خواهد رسید، اما پس رسیدن به نقطه اوج به دلیل خارج شدن از دسترس سرمایه‌گذاران کوچک، سقوط می‌کند و به قیمت آن به هر عدد 6700 دلار خواهد رسید.

نمودار دوم؛ نمودار افزایشی پرچمی.
در این نمودار پیش‌بینی شده است که حرکت بیت‌ کوین ( BitCoin ) بر روی نمودار افزایشی بوده است و یک پرچم را شکل خواهد داد؛ در شروع این حرکت قیمت بیت‌ کوین ( BitCoin ) نزدیک به 6 هزار دلار خواهد بود و در نقطه اوج به 7500 دلار خواهد رسید. البته این نمودار نسبت به نمودار قبل آرام‌تر شکل خواهد گرفت.

نمودار سوم؛ نمودار افزایشی با چاله‌های کوتاه.
در این نمودار پیش‌بینی می‌شود که بیت‌ کوین ( BitCoin ) تا رسیدن به اوج خود که 7500 دلار است، بارها سقوط خواهد کرد و حتی به 4000 دلار هم نزدیک خواهد شد. به نظر می‌رسد با توجه به نوسانات اخیر بازار ارزهای دیجیتال، این نمودار بهترین پیش‌بینی از حرکت سه ماه آینده بیت‌ کوین ( BitCoin ) باشد. 

اگر شما هم به آینده خودتان می‌اندیشید و دوست دارید سرمایه‌گذاری کم ریسک و پر سودی داشته باشید، پیشنهاد متخصصان ماناپال، خرید بیت‌ کوین ( BitCoin ) است. اگر شما هم به سرمایه‌گذاری در این حوزه علاقه‌مند هستید، می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

skynews crypto currency bitcoin 4322622

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.