گیفت کارت

آیتیونز ( itunes ) یک نرم افزار وابسته به شرکت اپل ( Apple ) است و به عنوان یک فروشگاه چند رسانه‌ای شناخته می‌شود. آیتیونز ( itunes ) برای انتقال موسیقی و فیلم و عکس و ... از روی کامپیوتر‌های شخصی به روی دستگاه‌های شرکت اپل ( Apple ) مانند آی پد ( iPad ) و یا آی فون ( iPhone ) استفاده می‌شود. علاوه بر این‌ها شما با استفاده از آیتیونز ( itunes ) می‌توانید تمام خرید‌هایی که با اپل آیدی انجام می‌دهید را کنترل کنید.

برای استفاده از گیفت کارت آیتیونز ( Itunes Gift Card ) می‌بایست مبلغ کارت هدیه را Reedeem کنید؛ این عمل باعث می‌شود، مبلغ مندرج بر روی گیفت کارت آیتیونز ( Itunes ) به حساب اپل آیدی شما منتقل شود. برای اینکه بتوانید از مبلغ گیفت کارت آیتیونز ( Itunes ) استفاده کنید، ابتدا باید این نرم افزار را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. برای شروع بر روی این لینک کلیک کنید تا وارد وب سایت اپل شده و به راحتی نرم‌افزار آیتیونز ( Itunes ) مورد نظرتان را دانلود کنید. با بهره‌گیری از اپل آیدی ( Apple ID ) که دارید، Sign in کنید تا اطلاعات تلفن همراهتان بر روی نرم‌افزار آیتیونز ( Itunes ) ثبت شود. سپس گزینه Account را در بالا سمت راست صفحه انتخاب کنید تا تولبار آن باز شود؛ آخرین گزینه Reedeem است، بر روی آن کلیک کنید. سپس شما وارد Itunes Store خواهید شد و مطابق عکس زیر یک تولبار در پایین صفحه برای شما به نمایش در خواهد آمد که از آن طریق می‌توانید کد مندرج بر روی گیفت کارت آیتیونز ( Itunes ) را وارد کرده و مبلغ را به حساب کاربری خود انتقال دهید. 

Capture

برای خرید گیفت کارت‌های آیتیونز ( itunes ) می‌توانید از خدمات و سرویس‌های تخصصی مجموعه بین‌المللی ماناپال استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ماناپال با در نظر داشتن نیاز شما، بهترین گزینه‌ها را به شما پیشنهاد دهند. 

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.