Electroneum

مهم‌ترین مزیت استفاده از کیف پول‌های کاغذی، نحوه نگهداری از آن‌ها است. شما به راحتی می‌توانید این کیف پول را در جایی در منزلتان نگهداری کنید و یا اقدام به ذخیره فایل دیجیتال آن در یک فلش مموری یا یک هارد دیسک ساده کنید. همین امر باعث گسترش و توسعه کیف پول‌های کاغذی در چند سال اخیر شده است. کیف پول‌های کاغذی هک نمی‌شوند و به راحتی می‌توانند انتقال پیدا کنند. در این نوشته کوتاه به شما توضیح خواهیم داد که چگونه بتوانید از پلتفرم کیف پول کاغذی شرکت الکترونیوم ( Electroneum ) استفاده کنید.

 برای شروع ابتدا به این لینک مراجعه کنید.

در زیر سر تیتر Offline Paper Wallet گزینه Browser Version را انتخاب کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه امنیب بیشتری در زمان ساخت کیف پول کاغذی داشته باشید، بر روی گزینه  Browser Version راست کلیک کنید و سپس Open in New Incognito Window انتخاب کنید. همچنین برای اینکه همیشه بتوانید به صورت آفلاین از پلتفرم کیف پول کاغذی شرکت الکترونیوم ( electroneum ) استفاده کنید، می‌توانید بر روی گزینه Download ZIP کلیک کنید و این پلتفرم را در غالب یک نرم‌افزار کم حجم و ساده دانلود کنید.

Captwure

 

سپس بر روی گزینه آبی رنگ Let’s Get Started کلیک کنید.

photo 2018 08 16 17 38 14


برای این که الکترونیوم ( Electroneum ) متوجه شود که شما یک بدافزار یا یک ربات نیستید در قسمت بعد از شما می‌خواهد که موس کامپیوتر را در اطراف صفحه سفید رنگ وسط بچرخانید تا نوار Randomness در پایین صفحه کامل شود.

photo 2018 08 16 17 44 49


کیف پول کاغذی الکترونیوم ( Electroneum ) شما آماده شده است و شما می‌توانید با انتخاب گزینه Save Wallet as PDF کیف پولتان را با فرمت PDF در کامپیوتر خود ذخیره کنید.

photo 2018 08 16 17 45 03

 

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.