وب‌سایت 99designs

امروزه کسب درآمد از طریق اینترنت یک امر معمول به حساب می‌آید و سالانه افراد زیادی از طریق فضا‌های مجازی هزاران دلار کسب می‌کنند که این نشان دهنده رشد و توسعه کسب و کار‌های اینترنتی در چند سال اخیر است. در حال حاضر افراد فعال در سطح وب، از راه‌های مختلفی می‌توانند کسب درآمد کنند که معمول‌ترین آن‌ها فروش فایل‌های آماده، ساخت و توسعه نرم‌افزار و فروش کتاب و مجلات مجازی می‌باشد، همچنین بسیاری از افراد به صورت تخصصی از طریق وب سایت‌های مختلف اقدام به داد و ستد در زمینه‌های ارزی و همچنین خرید و فروش سهام شرکت‌های بین‌المللی می‌کنند.

 اگر شما هم یک فریلنسر هستید، قطعا با مشکلات کسب و کار‌های پروژه‌ای آشنا هستید و شاید نیز هم‌اکنون با این مسائل در حال دست و پنجه نرم کردن هستید. در چند سال گذشته وب سایت‌های مختلفی در حوزه متفاوتی اقدام به راه‌اندازی سامانه‌هایی کردند که از آن طریق فریلنسر‌ها و کارفرمایان بتوانند در یک فضای امن و حرفه‌ای اقدام به همکاری کنند؛ یکی از این وب سایت‌ها 99designs نام دارد. وب سایت 99designs در سال 2008 در ملبورن استرالیا توسط یک تیم تازه‌کار در حوزه وب، ساخته شد و ابتدا فقط در همین کشور فعالیت می‌کرد؛ وب سایت 99designs به صورت تخصصی برای طراحان گرافیک در نظر گرفته شده است تا کارفرمایان و کمپانی‌های بزرگ از سراسر جهان بتوانند با این طراحان آشنا شوند و در نهایت بتوانند با آن‌ها همکاری کنند. در سال 2010 با تاسیس دفتر آمریکا توسط تیم متخصص 99designs، این وب سایت بیش از پیش به جهانیان معرفی شد و امروزه با گسترش فناوری‌های پرداخت، برای فریلنسر‌هایی که در حوزه طراحی گرافیک فعالیت می‌کنند این امکان بوجود آمده است که با بهره‌گیری از سیستم منحصر به فرد وب سایت 99designs ، بتوانند با کارفرمایان در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند، به شکلی که امروزه برخی از طراحان حرفه‌ای وب سایت 99designs، سالانه بیش از یک میلیون دلار درآمد دارند. قطعا بسیاری از شهروندان ایرانی هم مانند مردم سراسر جهان قصد دارند از طریق وب سایت‌های بین‌المللی اقدام به کسب درآمد کنند، اما همیشه با مسئله درگاه‌های مالی بین‌المللی رو به رو هستند و حساب و یا کارت بانکی آن‌ها قادر به پشتیبانی از تراکنش‌های مالی بین‌المللی نیست؛ از همین رو مجموعه ماناپال با در نظر گرفتن نیاز جامعه امروزی ایران اقدام به ارائه خدمات و سرویس‌های مالی بین‌المللی کرده است. اگر شما هم یک طراح گرافیک هستید و به نظرتان می‌توانید از طریق سامانه 99designs کسب در آمد کنید، می‌توانید از خدمات ماناپال در حوزه ارائه کارت‌های مسترکارت ( MasterCard ) استفاده کنید. شما با داشتن یک مسترکارت قابل شارژ ( Debit MasterCard ) و ثبت مشخصات آن در وب سایت 99designs می‌توانید به راحتی از طریق سامانه این وب سایت، اقدام به دریافت پروژه‌های گرافیکی کرده و از آن کسب درآمد کنید. همچنین برای نقد کردن در آمد‌هایتان و دریافت آن‌ها به صورت اعتبارات ریالی می‌توانید از سرویس‌های دیگر ماناپال در این حوزه استفاده کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات تخصصی تیم ماناپال، با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

99design

 

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.