ونمو

با گسترش فناوری‌های حوزه پرداخت همواره شاهد بوحود آمدن راه‌های جدید برای انتقال پول هستیم. اپلیکیشن ونمو ( Venmo ) یکی از محصولات پیشرفت فناوری‌های مالی ( Fintech ) در چند سال اخیر است. اپلیکیشن ونمو ( Venmo ) در سال 2016 توسط پی‌پال ( PayPal ) به جهان معرفی شد. ونمو ( Venmo ) در واقع یک سرویس انتقال پول است که افراد می‌توانند برای انجام تراکنش‌های مالی بین خانواده و دوستانشان از این اپلیکیشن استفاده کنند.

 اپلیکیشن ونمو ( Venmo ) با خدمات رایگانی که در یک سال اخیر ارائه کرده است، تبدیل به محبوب‌ترین اپلیکیشن حوزه مدیریت مالی در جهان شده است. اپلیکیشن ونمو ( Venmo ) به تنهایی در سال 2016 که اولین سال انتشارش بود، توانست بیش از 17.6 میلیارد دلار پول انتقال دهد و تبدیل به موفق‌ترین زیر مجموعه پی‌پال ( PayPal ) شود. کاربران اپلیکیشن ونمو ( Venmo ) اگر بخواهند از طریق کارت بانکی و یا یک حساب بانکی پول انتقال دهند، سیستم ونمو ( Venmo ) از آن‌ها هیچ کمسیونی دریافت نمی‌کند و افراد قادر خواهند بود به شکل کاملا رایگان تا 3 مرتبه در روز از طریق اپلیکیشن ونمو ( Venmo ) پول انتقال دهند اما اگر بخواهند از طریق کارت‌های اعتباری وابسته به کمپانی‌های ارائه دهنده مانند مسترکارت ( MasterCard ) و ویزاکارت ( VisaCard ) پول انتقال دهند باید یک تا سه درصد کمسیون بپردازند که به نظر میزان بسیار مناسبی می‌باشد. ونمو ( Venmo ) هم مانند پی‌پال ( PayPal ) به عنوان یک کیف پول الکترونیک شناخته می‌شود و شما با استفاده از آن می‌توانید کنترل پول‌هایتان را بدست بگیرید، با این تفاوت که در ونمو ( Venmo ) سرعت تراکنش‌ها پایین‌تر است زیرا عملیات انتقال پول در ونمو ( Venmo ) دو مرحله‌ای است به این شکل که شما ابتدا پول را به حساب مجازی ونمو ( Venmo ) واریز می‌کنید و سپس اطلاعات تراکنش را به فرد دیگر داده و آن شخص با بهره‌گیری از حساب کاربری خود در ونمو ( Venmo )، پول انتقال یافته را برداشت می‌کند. یکی دیگر از مزیت‌های ونمو ( Venmo ) این است که شما قادر خواهید بود تا زمان برداشت پول از حساب مجازی ونمو ( Venmo )، عملیات تراکنش را لغو کنید و پول را به حساب خودتان بازگردانید. نقل و انتقالات در اپلیکیشن ونمو ( Venmo ) به 2999 دلار در هفته و محدود می‌شود که بر اساس نوع کاربری این اپلیکیشن به نظر مبلغ مناسبی می‌آید. در اپلیکیشن ونمو ( Venmo ) شما قادر خواهید بود با کاربران دیگر گفت و گو کنید و حتی در فضای مجازی این اپلیکیشن داد و ستد کنید. برای استفاده از اپلیکیشن ونمو ( Venmo ) می‌توانید از مسترکارت‌های ارائه شده توسط مجموعه ماناپال بهره ببرید؛ برای تهیه کارت‌های بانکی مسترکارت ( MasterCard ) به صفحه نخست وب سایت ماناپال مراجعه بفرمایید.

 

download

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.