کلیه خدمات عرضه شده ما بین استفاده کننده از خدمات که در این قرارداد کاربر نامیده می شود و ماناپال بر مبنای مفاد ذیل می باشد. از این رو برای استفاده از خدمات ماناپال لازم است تا کلیه قوانین زیر مورد توجه قرار گیرد. نقض موارد ذیل می تواند منجر به مسدود شدن حساب کاربری و مبالغ پرداختی گردد. لذا پیش از ثبت سفارش خود در صورت ابهام در هر یک از بند های قوانین استفاده از خدمات ، مقتضی است مراتب را با کارشناسان فروش طرح و پس از حصول اطمینان نسبت به تکمیل سفارش خود اقدام فرمائید.

1. کاربر ملزم به استفاده از مشخصات حقیقی می باشد.

2. کاربر مجاز به استفاده از مشخصات فرد ثالث برای استفاده از خدمات نمی باشد.

3. کاربر میبایست به منظور احراز هویت کاربر، نسبت به ارسال مدارک شناسایی مورد نیاز اعم از تصویر رنگی کارت ملی و شناسنامه ، قبض تلفن و ... اقدام نماید.

4. کاربر مجاز به اتصال به انواع پراکسی ها ( proxy ) و یا وی پی ان ( VPN ) به هنگام استفاده از خدمات ماناپال نمی باشد.

5. درگاه ماناپال تحت قوانین کشور ایران میباشد. بدیهی است هر گونه فعالیت غیرمتعارف، خلاف شرع و قانون و معاملات و واریز وجوه غیر مجاز، قابل پیگیری از طریق مراجع ذیربط و سایت ماناپال خواهد بود.

6. چنانچه پذیرنده اقدام به ارائه محصولات غیر قانونی کند در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات کاربر برای رسیدگی در اختیار مسئولین قرار داده خواهد شد.

7. تمامی اطلاعات ثبت شده از سوی کاربران/پذیرندگان پس از مدتی اعتبار سنجی خواهند شد و در صورت تماس پشتیبانی ماناپال ، کاربران/پذیرندگان موظف به پاسخگویی می باشند ،در غیر این صورت حساب کاربری پذیرنده مورد نظر غیرفعال خواهد شد

8. درگاه واسط پرداخت اینترنتی ماناپال هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوا و محصولات ارائه شده در سایت پذیرنده ندارد.

9. علاوه بر خريد و فروش موارد خلاف قوانين جمهوری اسلامی ايران در ماناپال، خريد و فروش پول، وجوه مالی و اوراق بهادار (مبادله پول با پول) نيز ممنوع ميباشد. در صورت مشاهده، حساب کاربری کاربران خاطی مسدود خواهد شد.

10. استفاده از سرويس ماناپال در سايت هايی که دارای مضامين غیر قانونی، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، زیان آور، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل باشد و همینطور سايتهايی که به نژاد ، گروه و یا دسته خاصی از مردم توهین کرده باشند مجاز نميباشد و در صورت مشاهده، شناسه کاربری خاطی، توقيف خواهد شد.

11. استفاده از سرويس ماناپال به منظور خريد و فروش غير قانونی محصولات دارای حق چاپ و نشر (copyright) مجاز نميباشد و در صورت مشاهده و يا گزارش، شناسه کاربری خاطی، متوقف خواهد شد.

12. افراد زیر سن قانونی (زیر 18 سال) مجاز به عضویت در سایت و استفاده از خدمات نمی‌باشند.

13. استفاده از چند نام کاربری برای یک شخص ممنوع بوده و در صورت مشاهده موارد تخلف، سایر شناسه‌های کاربری مربوط به شخص خاطی، توقیف خواهد شد.

14. کاربران می‌بایست هرگونه تغییر تلفن و آدرس خود را به اطلاع سایت برسانند. بدیهی است در صورت مشاهده اشکال در آدرس و تلفن، حساب کاربری خاطی، توقیف خواهد شد.

15. هیچ کاربری حق واگذاری شناسه کاربری خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد. بدیهی است در صورت تخلف، مسئولیت و عواقب آن بر عهده اطلاعات فرد یا شرکت ثبت‌شده در ماناپال است.

16. ثبت سفارش در سایت به منزله موافقت کامل شما با کلیه مفاد استفاده از خدمات می باشد و کلیه تعهدات و مسئولیت ها برابر مواد عنوان شده بر عهده طرفین می باشد و امکان تغییر در آن میسر نخواهد بود.