لایت‌کوین

لایت‌کوین ( LiteCoin ) یا به اختصار LTC یکی از ارز‌های دیجیتال رایج در بازار‌های جهانی است که در سال 2011 برای اولین بار در دسترس عموم قرار گرفت. لایت‌کوین ( LiteCoin ) هم مانند بیت‌کوین ( BitCoin ) از فضاهای تجاری P2P یا همتا به همتا استفاده می‌کند. لایت‌کوین ( LiteCoin ) در چند سال اخیر توجه بسیاری را به خود جلب کرده است و در سال 2013 توانست به رشد چشم‌گیری دست پیدا کند؛ به شکلی که امروزه پس از بیت‌کوین ( BitCoin ) و اتریوم ( Ethereum )، لایت‌کوین ( LiteCoin ) را یک ارز دیجیتال معتبر می‌دانند.

 لایت‌کوین ( LiteCoin ) توسط چارلز لی ( Charles Lee ) یکی از کارمندان سابق گوگل در فضای گیت‌هاب (GitHub) ساخته شد و از یک شبکه انتقال باز ( open source ) و بدون مقامات مرکزی استفاده می‌کند. بر اساس نظر کارشناسان بلومبرگ ( Bloomberg )، پس از بیت‌کوین ( BitCoin )، ارز دیجیتال لایت‌کوین ( LiteCoin ) یا همان LTC ایمن‎‌ترین شبکه‌ نقل و انتقالات را دارد، از همین رو افرادی که قصد ورود به بازار لایت‌کوین ( LiteCoin ) را دارند، می‌توانند از امنیت سیستم شبکه این ارز دیجیتال اطمینان داشته باشند.معادلات پیشرفته ریاضی باعث امنیت شبکه لایت‌کوین ( LiteCoin ) شده است. شاید مهم‌‌ترین خصوصیات شبکه لایت‌کوین ( LiteCoin )، سرعت بالای آن است که این شبکه را از مابقی فضاهای تجاری الکترونیکی جدا می‌سازد. سرعت استخراج لایت‌کوین ( LiteCoin ) از شبکه این ارز دیجیتال بسیار بالا‌تر از مابقی شبکه‌های دیجیتال است به شکلی که شما با زمانی که برای استخراج یک بیت‌کوین ( BitCoin ) صرف می‌کنید، می‌توانید 45 لایت‌کوین ( LiteCoin ) استخراج کنید. بر اساس نظر کارشناسان حوزه فینتک ( Fintech ) اگر بیت‌کوین ( BitCoin ) را طلا در نظر بگیریم می توانیم به لایت‌کوین ( LiteCoin ) لقب نقره را بدهیم؛ زیرا زمانی که تولید بیت‌کوین ( BitCoin ) در مقدار 21 میلیون متوقف شود، 84 میلیون لایت‌کوین ( LiteCoin ) تولید خواهد شد. اگر مایلید به بازار‌های معتبر لایت‌کوین ( LiteCoin ) وارد شوید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی ماناپال در این خصوص استفاده کنید؛ متخصصان و کارشناسان ما با آنالیز بازار‌های مختلف، قادرند به شما در خصوص معاملات ارزیتان مشاوره رایگان ارائه دهند. کافی است با شماره‌های مندرج در وب سایت ماناپال تماس حاصل بفرمایید تا مشاورین ما ضمن راهنمایی شما در خصوص نحوه خرید و فروش ارز‌های دیجیتال، امکانات لازم را برای ورود به بازار‌های جهانی در اختیار شما قرار دهند.

 

Litecoin is Partying Hard Will it Last compressor

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.

نکات مهم در خرید و فروش ارزهای دیجیتال

برای اینکه وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید و بدرستی بتوانید از آن استفاده و از رشد ارزهای مختلف بهره مند شوید، توجه به چند نکته اهمیت بسیار بالایی دارد. این نکات به شرح زیر هستند:

1. احتیاط

به جهت نوسانات شدید در بازار ارزهای دیجیتال به هنگام سرمایه گذاری می بایست نهایت دقت را مبذول نموده و هیچگاه نباید وجهی را برای سرمایه گذاری در آن وارد نمایید که موجب نوسانات بازار، خدای ناخواسته موجب اختلال در زندگی و کسب و کار شما گردد.

2. امنیت

در دنیای دیجیتال توجه به نکات امنیتی همواره از اهمیت بالایی برخوردار است و در خصوص ارز های دیجیتال این مهم یک ضرورت همیشگی است. چراکه عدم توجه به این نکات می تواند ضررهای جبران ناپذیری را در پی داشته باشد.

3. اصل بازگشت ناپذیری

همه چیز در دنیای ارز های دیجیتال بازگشت ناپذیر است، پس باید قبل از هر اقدامی به نکات مختلف توجه داشت. برای جلوگیری از بروز اشتباهات و خسارات، آموزش امری ضروری در این حوزه نوین می باشد و از همین رو ماناپال تمام تلاش خود را دارد تا از طریق  افزایش سطح آگاهی عمومی، شرایط را برای حصول حداکثر اطمینان فراهم نماید. در بخش وبلاگ ماناپال  مقالات گوناگون آموزشی تالیف و منتشر می شود که از شما درخواست می شود برای کسب اطلاع از آخرین تغییرات در دنیای ارزهای دیجیتال وبلاگ ماناپال را مطالعه نموده و یا اخبار منتشره را در کانال تلگرام ماناپال دنبال نمائید.