ارز‌های دیجیتال

بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط کارشناسان مجموعه خبری کوین تلگراف ( Coin Telegraph ) بیش از نیمی از ارزهای دیجیتال ساخته شده، هیچ کاربردی در آینده نخواهند داشت و در زندگی روزمره انسان‌ها قابل استفاده نیستند. از همین رو به نظر می‌رسد حجم قابل توجهی از بازار ارزهای رمزپایه، پروژه‌هایی بی‌هدف به حساب می‌روند که فقط بر روی شبکه‌های بلاک‌ چین ( Block Chain ) از پیش طراحی شده، استوار هستند.

 با گسترش ارزهای دیجیتال در چند سال اخیر، تب ساخت و عرضه این ارزها نیز داغ شده است. مطالعات اخیر نشان داده شده است که نزدیک به 200 ارز دیجیتالی تا به الان در بازارهای جهانی عرضه شده است. بسیاری از سرمایه‌گذاران این ارزها با پرداخت پول به صرافی‌ها، این ارزها را روانه بازار آزاد می‌کنند و پس از مدتی که خریداران این ارزها متوجه شدند که سرمایه‌گذاری خوبی انجام نداده‌اند، ارزهای خود را دوباره به صرافی‌ها می‌فروشند. این یک چرخه ارزش‌گذاری بر پایه تراکنش‌های دروغین است که سالانه باعث می‌شود صدها نفر دچار ضرر و زیان‌های قابل توجهی شوند. متخصصان ماناپال با بررسی این موضوع، اقدام به راه‌اندازی تخصصی‌ترین مجموعه مشاوره در خصوص خرید و فروش ارزهای رمزپایه کرده‌اند. اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

bitcoin on blue background 3

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.