ارز‌های دیجیتال

برای اینکه بتوانید در حوزه ارزهای رمزپایه سرمایه‌گذاری سودآوری داشته باشید، همیشه باید حواستان به تحلیل متخصصان این حوزه از وضعیت بازار باشد. ما در مجموعه تخصصی ماناپال برای اولین بار در ایران اقدام به بررسی و انتشار تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال کارشناسان کریپتو کرده‌ایم تا شما از این به بعد بتوانید هوشمندانه‌تر و البته آگاهانه‌تر در مورد خرید و فروش ارزهای دیجیتال تصمیم بگیرید.

 اومکار گودبول ( Omkar Godbole ) یکی از تحلیل‌گران قوی و نامی ارزهای رمزپایه است که نوشته‌هایش در وب سایت‌هایی همچون کوین دسک ( CoinDesk ) همیشه محبوب بوده است. بر اساس تحلیل‌های اومکار گودبول ( Omkar Godbole ) گسترش ارزهای دیجیتال تا پایان سال 2018 یک امر غیر قابل انکار است؛ اما این موضوع به معنای افزایش غیر قابل درک قیمت این ارزها نیست. از نظر گودبول دوران نوسانات شدید بازار ارزهای دیجیتال خیلی وقت است که تمام شده است و بازار کنونی فقط نوسانات آرام و منطقی را می‌پذیرد. از همین رو گودبول پیشنهاد می‌کند صبور باشید و عجولانه تصمیم نگیرید. به نوسانات لحظه‌ای و روزانه بازار توجه نکنید و حرکت نمودار را در بلند مدت بسنجید. زمانی که نمودار قیمت ارزهای دیجیتالی را در 6 ماه اخیر مشاهده می‌کنیم، متوجه خواهیم که بازار کریپتو در حال گسترش است و به نوعی قیمت ارزهای دیجیتال در حال افزایش است. پس  در نتیجه بخرید و دست نگه دارید و به حوزه کریپتو به شکل یک سرمایه‌گذاری طولانی مدت نگاه کنید. اگر شما هم به سرمایه‌گذاری در این حوزه علاقه‌مند هستید، می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

cryptocurrency predictions 2018 914087 

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.