بیت‌ کوین

بر اساس آخرین آمار منتشر شده از سوی وب سایت کوین دسک ( CoinDesk ) تا به امروز بیش از 17 میلیون بیت‌ کوین ( BitCoin )، استخراج شده است و این میزان روز به روز به صورت تساعدی در حال افزایش است. تمام بیت‌ کوین ( BitCoin ) موجود در شبکه 21 میلیون عدد است که این موضوع نشان می‌دهد که در آینده نزدیک، شاهد کاهش عرضه بیت‌ کوین ( BitCoin ) در بازارهای جهانی خواهیم بود.

  تام لی ( Tom Lee )، بنیانگذار شرکت تحقیقاتی Fundstrat و یکی از بزرگان و فعالان بورس در دنیا، معتقد است که بیت‌ کوین ( BitCoin ) تا ماه مارس سال 2020، به 91 هزار دلار خواهد رسید! لی و تیمش در Fundstrat اقدام به رسم نموداری کرده‌اند که نشان می‌دهد بیت‌ کوین ( BitCoin ) و دیگر ارز‌های دیجیتال بر پایه موج‌های گاوی ( Bull ) رشد می‌کنند و این موج‌ها بر اساس یک الگوریتم ساده هر چند ماه یکبار رخ می‌دهد.  تام لی ( Tom Lee ) می‌گوید نمی‌توان به هیچ عنوان جلو این موج‌های صعودی را گرفت، زیرا هر بار که  بیت‌ کوین ( BitCoin ) در آستانه سقوط قرار می‌گیرد، افراد بیشتری می‌توانند بر روی آن سرمایه‌گذاری کنند؛ از همین رو تعداد فعالان و سرمایه‌گذاران حوزه کریپتو بالا می‌رود و بازار ارز‌های دیجیتال دچار یک موج صعودی یا همان گاوی ( Bull ) قرار می‌گیرد. از طرفی متخصصان و کارشناسان وب سایت کوین دسک ( CoinDesk ) این نظر را دارند که تا پایان سال 2020 تمام توکن‌های بیت‌ کوین ( BitCoin ) استخراج شده و از آن‌جایی که بسیاری از این توکن‌ها مفقود شده است، این ارز رمزپایه به شکل یک دارایی گران قیمت همانند طلا ارزش‌گذاری خواهد شد و قیمت آن بیشتر از آنچه که فکرش را می‌کنیم، افزایش پیدا خواهد کرد. اگر شما هم به آینده خودتان می‌اندیشید و دوست دارید سرمایه‌گذاری کم ریسک و پر سودی داشته باشید، پیشنهاد متخصصان ماناپال، خرید بیت‌ کوین ( BitCoin ) است. اگر شما هم به سرمایه‌گذاری در این حوزه علاقه‌مند هستید، می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

maxresdefault

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.