استلار

استلار ( Stellar ) یک ارز دیجیتالی است که در سال 2014 توسط جد مکیبل ( Jed McCaleb ) و جویس کیم ( Joyce Kim ) ساخته و در بازارهای آزاد عرضه شد. استلار ( Stellar ) از بسیاری از جهات به ریپل ( XRP ) شباهت دارد و همیشه سعی کرده است قیمت خود را کمتر از یک دلار نگه دارد. استلار ( Stellar ) هم مانند ریپل ( XRP ) بیشتر روی بازارهای بسته تمرکز دارد و می‌خواهد ارز بین تجار شود!

 هر توکن استلار ( Stellar ) را لومن ( XLM ) می‌گویند و تا به حال 100 میلیارد از آن تولید شده است؛ متخصصان ارزهای دیجیتال این حجم از تولید توکن را به دلیل پایین نگه داشتن ارزش استلار ( Stellar ) می‌دانند. زمانی که قیمت یک ارز دیجیتالی کم باشد، نواسانات صورت گرفته بر روی آن نیز کاهش پیدا می‌کند و این موضوع باعث می‌شود که ارز مورد نظر بیش از پیش پتانسیل استفاده در امور روزمره را داشته باشد. هر تراکنش در شبکه انتقال استلار ( Stellar ) فقط 0.0001 کارمزد دارد و در کمتر از 6 ثانیه انجام ‌می‌گردد؛ همین موضوع سبب شده است که این ارز دیجیتالی از همان ابتدای ورودش مورد استقبال بسیاری از سرمایه‌گذاران قرار بگیرد. پروتکل پایه استلار ( Stellar ) با بهره‌گیری از تراکنش‌های برون مرزی، امکان انجام تبادلات با ارزهای سنتی و همچنین تبدیل خودکار ارز سنتی به لومن ( XLM ) را فراهم می‌سازد. شبکه استلار ( Stellar ) درست است که غیرمتمرکز می‌باشد اما مانند ریپل ( XRP ) و برخلاف بیت‌ کوین ( BitCoin ) روی بلاک چین ( BlockChain )  فعالیت نمی‌کند. لومن ( XLM ) قابل استخراج نیست و از پروتکل اثبات سهام ( Proof of Stack ) برای عرضه شدن استفاده می‌کند. برای خرید لومن ( XLM ) می‌توانید از متخصصان ما در مجموعه ماناپال کمک بگیرید. همچنین اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

stelar lumens

 

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.