شکست حمایتی

شکست حمایتی ( Support Breakdown ) یک جهش قیمتی در بازار به حساب می‌رود که منجر به شکست تعدادی از سرمایه‌گذاران بزرگ می‌شود. در حالت پایدار شکست حمایتی با حجم بالای فروش و کاهش شدید ارزش شاخص همراه است. در این شکست فعالان قدرتمند بازار با کاهش ارزش یک شاخص در بازار آزاد، قصد دارند برخی از سرمایه‌گذاران را که از آن شاخص حمایت می‌کنند، متضرر کنند.

 شکست حمایتی ( Support Breakdown ) بیشتر شبیه یک پروژه خصمانه است که فعالان و کاربران قدرتمند بازار بر آن تسلط دارند. در حوزه ارزهای دیجیتال، ارزهایی که از پروتکل اثبات سهام ( Proof of Stack ) پیروی می‌کنند، می‌توانند دچار شکست حمایتی می‌شوند. در این حالت فعالان بزرگ معاملات ارزی خود را به صفر می‌رسانند و بعد از کاهش ارزش، بخش قابل توجهی از سهام خود را در بازار می‌فروشند. این امر باعث می‌شوند سرمایه‌گذاران پایه و کسانی که از ارز دیجیتال مورد نظرشان حمایت می‌کردند، متضرر شوند و به اجبار ارز خود را ارزان‌تر بفروشند. امیدواریم بتوانید با بهره‌گیری از بلاگ‌های وب سایت ماناپال، هوشمندانه‌تر و آگاهانه‌تر در حوزه کریپتوکرنسی خرید و فروش کنید. اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

btcusd0625

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.