الگوی نمودار معکوس

برای اینکه بتوانید در حوزه‌های مختلف اقتصادی بدرخشید، نیاز به اطلاعات جامع و کامل در خصوص الگوی حرکت نمودار‌ها دارید. چه در حوزه ارزهای رمزپایه و چه در بازار بورس، برای خرید و فروش هوشمندانه‌تر، می‌بایست بتوانید این الگوهای کاربردی را تشخیص دهید. الگوی نمودار معکوس ( Reversal Graph Pattern ) یکی از مهم‌ترین الگوهایی است که هر تریدر ( Trader ) باید آن را یاد بگیرد.

الگوی نمودار معکوس ( Reversal Graph Pattern ) بر پایه یک حرکت در پیک بالا شکل می‌گیرد و معمولا برای گمراه کردن بخشی بزرگی از بازار که استراتژی شناور دارند، بکار می‌رود. در الگوی نمودار معکوس ( Reversal Graph Pattern ) شاخص مورد نظر ابتدا روند صعودی ( bull ) دارد، به شکلی که بسیاری به دلیل اعتماد به مسیر، اقدام به خرید حجم زیادی از شاخص می‌کنند. پس از گذشت زمان، تبادلات کاهش پیدا کرده است و حباب روند صعودی ( bull ) از بین می‌رود، مسیر آن معکوس شده و حرکت نزولی ( bear ) را در پیش می‌گیرد؛ مانند زمانی که بیت‌ کوین ( BitCoin ) به 20 هزار دلار رسیده بود. البته این امر می‌تواند بلعکس هم باشد و شاخص ابتدا حرکت نزولی و سپس حرکت صعودی داشته باشد. زمانی که یک الگوی گراف معکوس می‌شود، در اغلب موارد این معنا را دارد که سرمایه‌گذاران در حال آزمایش شاخص و معیارهای بازار هستند و می‌خواهند واکنش و پتانسیل بازار را بسنجند. این روزها در معاملات ارزهای دیجیتال نیز بیش از پیش الگوی نمودار معکوس ( Reversal Graph Pattern ) را مشاهده می‌کنیم. اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

 

1 OHXnRmCAab4b nReqAhwcQ

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.