ارزهای دیجیتال

پس از تلاش‌های پی در پی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات آقای محمد جواد آذری جهرمی، ارزهای دیجیتال در دستور کار دولت قرار گرفت. آقای جهرمی خبر از دستور مستقیم رئیس جمهور آقای حسن روحانی در خصوص اتخاذ سیاست جدید درباره ارزهای دیجیتال داد و اضافه کرد که کارگروهی برای بررسی این فناوری نوین راه‌اندازی شده است و امیدواریم که در ماه‌‌های آینده قوانین مناسبی در خصوص استفاده از این ارزها اجرا شود.

در روز چهارشنبه ( 17 مرداد 1397 ) به نقل از خبرگزاری ایرنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات آقای محمد جواد آذری جهرمی در حاشیه جلسه گروهی از وزیران با جمعی از خبرنگاران، درباره عرضه ارز دیجیتال ملی توسط پست بانک خبر دادند و این موضوع را مطرح کردند که مطالعات لازم در خصوص انتشار توکن‌های دیجیتال انجام شده است، اما متاسفانه سیاست جدید و مناسبی در این خصوص وجود ندارد. همچینین ایشان یکی از مشکلات عرضه ارزهای رمزپایه را دادستانی کل کشور دانستند و مخالفت این نهاد با این ارزها را یکی از اصلی‌ترین سد‌های گسترش آن‌ها مطرح کردند؛ اما با این وجود خبر از دستور مستقیم رئیس جمهور آقای حسن روحانی در خصوص اتخاذ سیاست جدید درباره ارزهای دیجیتال دادند. از همین رو به نظر می‌رسد در ماه‌های آینده با بالا گرفتن تنش میان ایران و آمریکا، استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان راه حلی در معاملات بین‌المللی مطرح شود. اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

minister iran may resort to using cryptocurrency to ease us sanctions

 

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.