saucer bottom

ساسر باتم ( saucer bottom ) یا همان الگوی چرخش نزولی ( Rounding Bottom ) یکی از معروف‌ترین الگوهایی است که در نمودار بازارهای آزاد مشاهده می‌شود. با گسترش ارزهای رمزپایه در دو سال اخیر، شاهد رخ دادن چنین الگوهایی در بازار این ارزها هستیم؛ از همین رو اگر می‌خواهید معاملات سودآوری در حوزه کریپتوکرنسی یا همان ارزهای دیجیتال داشته باشید، متخصصان مجموعه بین‌المللی ماناپال به شما پیشنهاد می‌کنند که الگوهای حاکم بر نمودار شاخص‌های بازار را به خوبی بررسی کنید. 

ساسر باتم ( saucer bottom ) یا همان الگوی چرخش نزولی ( Rounding Bottom ) یکی از معروف‌ترین الگوهای معکوس در بازارهای متکی به ارز به حساب می‌رود. الگوهای معکوس در واقع الگوهایی هستند که حرکت آن‌ها به یکبار در نمودار تغییر می‌کند و وضعیت شاخص در بازار بر خلاف انتظارها حرکت می‌کند. در این الگو شاخصه به آرامی به سمت پایین ( حرکت نزولی ) و پس رسیدن به پیک پایینترین، به آرامی به سمت بالا ( حرکت صعودی ) می‌رود؛ در این حالت یک قوس رو به پایین در نمودار رخ می‌دهد. ساسر باتم ( saucer bottom ) یا همان الگوی چرخش نزولی ( Rounding Bottom ) زمانی رخ می‌دهد که سرمایه‌گذاران بزرگ پول خود را از بازار خارج کرده و اجازه می‌دهند کم کم قیمت شاخصه مورد نظرشان کاهش پیدا کند تا دوباره آن را با سرمایه‌گذاری‌های کوچک خریداری کنند. پس اگر می‌خواهید در بازار ارزهای دیجیتال موفق باشید، سیاست لاکپشتی را برای خود در نظر بگیرید و تا به سود قابل توجه نرسیدید، ارزتان را نفروشید؛ زیرا ممکن است الگویی که دنبال می‌کنید، ساسر باتم ( saucer bottom ) باشد. اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

guppy saucer 09

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.