بیت کوین

برای اینکه امروزه بتوانید در حوزه‌های مختلف اقتصادی حرفی برای گفتن داشته باشید و قادر باشید با انجام معاملات روزمره میزان سودآوری خود را افزایش دهید، می‌بایست الگوهای حرکتی نمودارهای قیمت را تشخیص دهید. یکی از این الگوها، الگوی سه‌گانه نزولی ( Triple Bottom Pattern ) است. این الگو در سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت نقش بسزایی دارد و بسیاری معتقدند وضعیت کنونی بیت‌ کوین ( BitCoin ) دقیقا بر پایه الگوی سه‌گانه نزولی است و حرکت نمودار قیمت این ارز رمزپایه بر اساس این الگو در حال انجام است.

الگوی سه‌گانه نزولی ( Triple Bottom Pattern ) در نمودارهای بازار آزاد صورت می‌گیرد؛ در واقع این الگو زمانی در نمودارها نمایان می‌شود که سرمایه‌گذاران بزرگ یا همان نهنگ‌های بازار برای آزمایش کردن روند و پروسه نزول ارزش شاخص ( در اینجا منظور بیت‌ کوین ( BitCoin ) است ) اقدام به تبادلات گسترده می‌کنند. وقتی تعداد خرید و فروش‌ها در یک فضای بسته انجام می‌گیرد با گذشت زمان سه دره یا همان شیار جداگانه و تقریبا برابر در خط حرکت نمودار قیمت شاخص شکل می‌گیرد. در الگوی سه‌گانه نزولی ( Triple Bottom Pattern ) زمانی که دره سوم به صورت کامل شکل گرفت، روند صعودی یا همان گاوی ( Bull ) شروع می‌شود و قیمت شاخص به نقطه اوج یا همان پیک صعود می‌رسد. در این الگو قله‌های شکل گرفته در نمودار معمولا با نوسانات کمتری درگیر هستند. از همین رو وقتی یک شاخص از الگوی سه‌گانه نزولی ( Triple Bottom Pattern ) پیروی می‌کند، بازار به مدت کوتاهی قیمت آن را افزایش می‌دهد؛ همین موضوع سبب شده است که این الگو را جزء حرکت‌های معکوس نمودار بدانند و آن را به عنوان یک الگوی صعودی ( Bullish ) بشناسند. حال بسیاری معتقدند وضعیت کنونی  بیت‌ کوین ( BitCoin ) دقیقا بر پایه الگوی سه‌گانه نزولی است، یعنی سه دره و یک قله. نظر شما در خصوص نمودار  بیت‌ کوین ( BitCoin ) و دیگر ارزهای دیجیتال چیست؟ اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید

1496816302 trip 4

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.