گره

ورود کریپتوکرنسی یا همان ارزهای رمزپایه به فضاهای تجاری باعث شد دایره لغات جدیدی در علم اقتصاد بوجود بیاید؛ از همین رو متخصصان مجموعه ماناپال با در نظر داشتن اشتیاق جامعه جوان ایران برای ورود به این عرصه، برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه توضیحات ساده در خصوص شاخص‌های متفاوت این حوزه کرده است. در این نوشته کوتاه نیز به دنبال بررسی معنی گره ( Node ) در حوزه ارزهای دیجیتال رفته‌ایم.

 گره ( Node ) در حوزه ارزهای رمزپایه به هر کامپیوتر یا گجتی که به شبکه بلاک چین ( BlockChain ) متصل است گفته می‌شود. گره‌ها نقش مهمی در انتقال داده‌ها در شبکه بلاک چین ( BlockChain ) دارند و بدون آن‌ها تقریبا هرگونه تبادل در این شبکه غیر ممکن است. گره‌ها در واقع دستگاه‌های فوق قدرتمندی هستند که وظیفه تایید، بررسی و البته محاسبات مربوط به تراکنش‌ها را دارند. در واقع شبکه بلاک چین ( BlockChain ) ارزهای رمزپایه با بهره‌گیری از این گره‌ها یا همان کامپیوترهای قدرتمند میدریت می‌شوند. اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

bitcoin node

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.