تجارت شناور

هر کسی ممکن است بر اساس نیاز و معیار‌هایی که در نظر دارد، استراتژی برای خرید و فروش ارز، سهام، اوراق و... در نظر گرفته باشد. از آنجایی که در دو سال اخیر خرید و فروش ارزهای رمزپایه همچون بیت‌ کوین ( BitCoin ) و اتریوم ( Ethereum ) رونق بسیاری داشته است و افراد زیادی از این طریق به سودآوری رسیده‌اند، در این نوشته کوتاه قصد داریم استراتژی تجارت شناور ( Swing Trading ) را در حوزه کریپتوکرنسی بررسی کنیم تا هوشمندانه‌تر در این حوزه قدم بردارید.

 در تجارت شناور ( Swing Trading )، فرد مدام در حال خرید و فروش است؛ یعنی از نوسانات بوجود آمده در بازار ارز سودش را بدست می‌آورد. به عنوان مثال شما امروز یک بیت‌ کوین ( BitCoin ) را به قیمت 75 میلیون تومان می‌خرید و فردا به هر دلیلی ارزش این ارز دیجیتالی بیشترمی‌شود و شما بیت‌ کوینی ( BitCoin ) که خریداری کرده‌اید را به قیمت 80 میلیون تومان می‌فروشید. شما از این معامله 5 میلیون تومان سود بدست آورده‌اید؛ سود را از اصل پول جدا کرده و دوباره با 75 میلیون تومان یک ارز دیجیتالی دیگر یا حتی همان بیت‌ کوین ( BitCoin ) را خریداری می‌کنید. به این استراتژی، تجارت شناور ( Swing Trading ) می‌گویند. اما چقدر این استراتژی در حوزه ارزهای دیجیتال سودآور است؟ باید بگوییم که تجارت شناور ( Swing Trading ) در این حوزه قطعا نمی‌تواند سود خوبی عاید شما کند؛ زیرا ارزش 90 درصد ارزهای دیجیتال با هم در ارتباط است و زمانی که موج صعودی و یا نزولی در بازار ایجاد می‌شود، ارزش اغلب ارزهای دیجیتال دچار تغییر می‌شود، مگر در شرایط خاص. از همین رو تجارت شناور ( Swing Trading ) در حوزه ارزهای دیجیتال، فقط می‌تواند به صورت مقطعی سودآور باشد نه همیشه. اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

photo 2018 08 04 01 06 12

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.