ارز‌های دیجیتال

موسسه مالی Intercontinental Exchange که آن را به اختصار ICE می‌شناسند، در روز گذشته از راه‌اندازی اولین پلتفرم تجاری بر مبنای دارایی‌های دیجیتال خبر داد. ICE سازنده و مالک اصلی‌ترین و بزرگترین بازار بورس دنیا یعنی بورس اوراق بهادار نیویورک ( NYSE ) است. مدیران این کمپانی ضمن اعلام خبری در مورد راه‌‍اندازی پلتفرم تجاری بر مبنای دارایی‌های دیجیتال، در خصوص ایجاد یک قرارداد آتی در شبکه معاملات بیت‌ کوین ( BitCoin ) نیز سخن گفتند.

 اینکه موسسه مالی Intercontinental Exchange یک پلتفرم خرید و فروش ارزهای دیجیتال را راه‌اندازی کند، قطعا یکی از بزرگ‌ترین اتفاقات حوزه ارزهای دیجیتال و البته دنیای تجارت امروز خواهد بود. انتظار می‌رود بوجود آمدن چنین پلتفرمی باعث دوبرابر شدن ارزش بیت‌ کوین ( BitCoin ) و دیگر ارزهای رمزپایه شود. طبق بیانیه‌ای که از طریق مطبوعات نیویورکی منتشر شد، پلتفرم جدید ICE که Bakkt نام دارد از سرویس ابر ( Cloud ) شرکت مایکروسافت ( Microsoft ) برای راه‌اندازی یک سامانه جهانی و قانون‌مند در خصوص دارایی‌های دیجیتال استفاده می‌کند. این سیستم به افراد مختلف و کمپانی‌های تجاری در سراسر دنیا این اجازه را می‌دهد، دارایی‌های دیجیتالی خود را در قالب اوراق در بازار ارائه کنند و به خرید و فروش این فرم از دارایی‌ها بپردازند. همچنین قرارداد‌های آتی  بیت‌ کوین ( BitCoin ) در این پلتفرم جدید این امکان را می‌دهد که به ازای پرداخت دلار در خصوص اوراق‌ها از بیت‌ کوین ( BitCoin ) استفاده شود. به هر حال این خبری بزرگ است که می‌تواند وضعیت ارزهای دیجیتال را در بازار بورس به طور کلی تغییر دهد. اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

nyse parent ices new futures contract will deliver real bitcoin

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.