ارز‌های دیجیتال

کسانی که علاقه‌مند به مسافرت‌های خارجی هستند و سعی می‌کنند سالانه به کشورهای مختلف سفر کنند، این روزها مشکل کمبود ارز را به خوبی متوجه هستند؛ بر اساس قوانین جدید میزان ارز مسافرتی تعلق گرفته به شهروندان ایرانی به شکل قابل توجهی کاهش پیدا کرده است و این موضوع بسیاری را با مشکل رو به رو کرده. همین موضوع سبب شده است کارشناسان ماناپال راه حلی را برای شما فراهم سازند که بتوانید ارز بیشتری در زمان مسافرت با خود به خارج از کشور ببرید.

با بالا کشیدن قیمت ارز در کشور، دولت اصلاحاتی بر روی سهم مسافران از ارزهای دولتی به انجام رساند. بر اساس این اصلاحات نهایتا یک نفر می‌تواند 1000 یورو ( در شرایط خاص ) از کشور خارج کند. حال ما به شما در این نوشته راه‌‎حلی را پیشنهاد می‌کنیم که با بهره‌گیری از آن می‌توانید ارز بیشتری با خود به خارج از کشور ببرید. برای اینکه بتوانید ارز بیشتری از کشور خارج کنید، کافی است موجودی خود را به ارز دیجیتالی و در کشور مقصد آن را به ارز سنتی آن کشور تبدیل کنید. برای اینکه بتوانید به راحتی و با بهره‌گیری از کارت‌های بانکی خود ارز دیجیتالی خریداری کنید، ابتدا در وب سایت ماناپال عضو شویئد و اطلاعات شخصیتان و همچنین حساب بانکیتان را به تایید کارشناسان ما در بیاورید. سپس با استفاده از گزینه خرید ارزهای دیجیتال به راحتی می‌توانید ارز مورد نظرتان را خریداری کنید و در کیف پول دیجیتالتان ذخیره کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

exchange 750x450

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.