سینگولاریتی

سینگولاریتی ( singularity ) یا تکینگی به زمانی گفته می‌شود که ماشین ( هوش مصنوعی ) به انسان غلبه می‌کند. بر اساس تحلیل‌های صورت گرفته سال 2028 می‌تواند آغاز سینگولاریتی ( singularity ) باشد؛ از همین رو در یک دهه اخیر بسیاری از نهاد‌های تحقیقاتی در خصوص این موضوع به دولت‌ها هشدار داده‌اند و بسیاری این نظر را دارند که باید تا جایی که می‌شود جلو رشد فناوری‌های هوشمند را گرفت. در یک سال اخیر موضوعی مطرح شد که بسیاری را به فکر فرو برد و آن هم تاثیر ارزهای دیجیتال در تسریع روند سینگولاریتی ( singularity ) بود.

 اینکه سینگولاریتی ( singularity ) می‌رسد، شکی در آن نیست! اما اینکه ارزهای دیجیتال می‌تواند به تسریع این امر کمک کند، موضوعی بحث برانگیز است. بسیاری جواب سوال بالا را یک پاسخ مثبت می‌دانند و این نظر را دارند که ارزهای رمزپایه باعث می‌شوند نظارت دولت‌ها بر روی فناوری‌های هوشمند حوزه‌های مالی کاهش پیدا کند و قطعا این موضوع سبب خواهد شد که روند سینگولاریتی ( singularity ) سریع‌تر انجام شود. این افراد معتقدند زمانی که معاملات روزمره انسان‌ها در قالب ارزهای دیجیتالی و در شبکه‌های بلاک چین ( BlockChain ) صورت گیرد، کم کم تمدن جوامع از حالت متمرکز خارج خواهد شد و دیگر نمی‌توان رشد و توسعه فناوری‌های هوشمند را کنترل کرد. اما در سوی دیگر افراد بسیاری این نظر را دارند که یک سر کریپتو‌ها انسان‌ها هستند و به هیچ‌وجه نمی‌توان نقش انسان را در معاملات صورت گرفته با ارزهای دیجیتال نادیده گرفت؛ از همین رو ارزهای دیجیتال و معاملات صورت گرفته در شبکه  بلاک چین ( BlockChain ) به هیچ‌وجه نمی‌تواند باعث تسریع روند سینگولاریتی ( singularity ) شود. به هر حال نه از ارزهای دیجیتال می‌شود گذشت و نه از سینگولاریتی ( singularity )، هر دو در آینده نقش بسزایی در زندگی ما خواهند داشت. اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

 bitcoin crypto currency growth rocketing increase drop digital 740401753 900x506

 

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.