ارز‌های دیجیتال

نوسانات ارزهای دیجیتال یکی از موضوعاتی است که پیشبینی آن بسیار دشوار به حساب می‌رود و بسیاری به همین دلیل سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای رمزپایه را یک عمل همواره با ریسک و خطر بشمار می‌آورند. در اینجا می‌خواهیم بررسی کنیم که چه زمان یک ارز دیجیتال قیمت ثابت و قابل پیشبینی خواهد داشت.

 اگر از طرفداران مطالب تخصصی وب سایت ماناپال باشید، حتما خوب می‌دانید USDT چیست؛ ارز دیجیتالی که قیمت ثابت دارد. البته منظور از قیمت ثابت در واقع قابل پیشبینی است؛ زیرا هیچگاه یک ارز یا بورس و یا هر شاخص قابل سرمایه‌گذاری، یک قیمت ثابت نخواهد داشت. وکن USDT برای آسان‌تر ساختن نحوه انتقال ارزهای ملی ایالت متحده آمریکا ایجاد شده است تا فعالان حوزه کریپتو جایگزین پایداری برای بیت‌ کوین ( BitCoin ) داشته باشند. همانطور که حدس زدید پشتیبان اصلی USDT دلار آمریکا می‌باشد، از همین رو ارزش این توکن تقریبا ثابت است و در تلاتم بازار تغییری نمی‌کند؛ یعنی هر واحد USDT معادل یک دلار آمریکا می‌باشد، از همین رو با افزایش یا کاهش قیمت دلار نسبت به مابقی ارزها، ارزش این توکن دیجیتالی نیز تغییر می‌کند. این توکن آمریکایی و البته متمرکز، تحت نظر کمپانی Tether اداره و منتشر می‌شود و در واقع کیف پول اصلی USDT، همان کیف پول دیجیتالی تتر ( Tether ) می‌باشد. ارز دیگری که قیمت قابل پیش‌بینی دارد، پترو ( Petro ) است. پترو ( Petro ) یا پتروموندا ( Petromoneda ) در واقع یک ارز مبتنی بر قیمت نفت یا همان Oil Coin است که 20 فوریه 2018 وارد بازار‌های جهانی شد. پترو ( Petro ) در واقع ارز ملی کشور ونزوئلا است که برای دور زدن تحریم‌های آمریکا طراحی شده است. همانطور که گفته شد قیمت این ارز بر پایه نفت می‌باشد؛ یعنی هر پترو ( Petro ) یک بشکه نفت، از همین رو قیمت این ارز دیجیتالی نیز بگونه‌ای ثابت و قابل پیشبینی است.
در نهایت به نحوی به این نتیجه می‌رسیم که اگر ارز دیجیتالی وابسته به یک عنصر خارجی باشد، قیمت آن ثابت یا بگونه‌ای قابل پیشبینی است. اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

mindfulness uitleg

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.