استریتیز

ستریتیز ( Stratis ) یک شرکت ارائه دهنده پلتفرم‌های مبتنی بر فناوری بلاک چین ( BlockChain ) است. این شرکت حدود دو سال است که به صورت تخصصی بر روی یک نوع از شبکه اتصال جدید کار می‌کند که قرار است شرکت‌ها را بدون واسطه به هم متصل کند و در واقع اولین شبکه B2B مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین ( BlockChain ) را ارائه دهد؛ از همین رو برخی از متخصصان حوزه فینتک ( Fintech ) معتقدند آینده اقتصاد جهان به این پروژه ستریتیز ( Stratis ) وابسته است.

 ایجاد یک پلتفرم مبنی بر فناوری بلاک چین ( BlockChain ) برای ایجاد فضای B2B قطعا انقلابی بزرگ در جهان امروز به حساب می‌رود؛ زیرا به راحتی می‌توان گفت این امر باعث می‌شود نفوذ ارزهای دیجیتال در بین شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی در سراسر جهان ده برابر شود! البته گمان می‌رود ستریتیز ( Stratis ) در ابتدا بخواهد پروژه خود را بر پایه توکن خودش جلو ببرد که این امر باعث شده است که ستریتیز ( Stratis ) مهم‌ترین رقیب ریپل ( XRP ) بشمار رود. ستریتیز ( Stratis ) فعلا به صورت سفارشی و داخلی کار می‌کند؛ یعنی برای شرکت‌هایی که بخواهند از پلتفرم‌های مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین ( BlockChain ) استفاده کنند، یک شبکه پایدار تولید می‌کند تا به عنوان مثال مدیران با کارمندان بتوانند از طریق این شبکه باهم در ارتباط باشند. به نحوی می‌توان گفت بزرگترین مانع ستریتیز ( Stratis ) برای ایجاد یک شبکه B2B مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین ( BlockChain )، قوانین نظارتی و مالیاتی است که اجازه نمی‌دهد شرکت‌ها تبادلاتشان را در این فرم به انجام برسانند. به هر حال پروژه بزرگ ستریتیز ( Stratis ) به انجام خواهد رسید و بر اساس آمار‌های منتشر شده تا به حال بیش از 170 شرکت در سراسر جهان آمادگی خود را برای پیوستن به شبکه ستریتیز ( Stratis ) اعلام کرده‌اند. اگر شما هم علاقمند به سرمایه‌گذاری در این حوزه هستید، می‌توانید از سرویس‌های ارزی مجموعه ماناپال برای پرداخت‌های خود استفاده کنید. همچنین برای خرید و فروش انواع ارز‌های رمزپایه مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

548e3e4216088170559

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.