ارز‌های دیجیتال

اعتبار و اعتماد بزرگترین دغدغه‌های خریداران ارزهای دیجیتالی در ایران هستند. سوالاتی همچون " از کجا بدانیم پولمان از دست نمی‌رود؟ " یا " اگر این صرافی پولمان را گرفت و ارز نداد چه کنیم؟ " از عمومی‌ترین پرسش‌های مطرح شده در خصوص خرید و فروش ارزهای دیجیتال است؛ از همین رو در این نوشته کوتاه قصد داریم نکات اعتبارسنجی صرافی‌ها را برای شما بازگو کنیم تا از این به بعد هوشمندانه‌تر مراکز خرید و فروش ارزهای رمزپایه را در ایران بررسی کنید.

 موجودی آن‌ها را بررسی کنید!

یادتان باشد که هر چه بخواهید در صرافی‌های آنلاین پیدا نمی‌شود! مراکز خرید و فروش ارزهای دیجیتال که به صورت آنلاین در ایران فعالیت می‌کنند، دقیقا مانند صرافی‌های سنتی هستند که می‌شناسیم، موجودی آن‌ها نیز حدی دارد. اگر به صرافی آنلاینی سر زدید که هر مقدار ارز دیجیتال را از هر نوع که خواستید موجود دارد، کمی شک کنید؛ زیرا این موضوع تقریبا غیر قابل باور است که شما هر چقدر ارز بخواهید آن‌ها داشته باشند. پس ابتدا با ارقام بالا موجودی آن‌ها را بسنجید.

مجوز فعالیت آن‌ها را بررسی کنید.

حتما قبل از اقدام به خرید یا فروش ارز به صرافی‌های آنلاین، مجوز فعالیت آن‌ها را بررسی کنید و روش‌های پرداخت وب سایت مورد نظرتان را بررسی کنید. حتما از طریق درگاه‌های بانکی اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنید. همچنین بهتر است قبل از همکاری با صرافی‌های آنلاین از کاربران فضاهای مجازی در خصوص نوع و کیفیت فعالیت آن‌ها سوال کنید.

هم می‌خرند و هم می‌فروشند!

صرافی‌های آنلاین معتبر در ایران هم ارز دیجیتال می‌خرند و هم می‌فروشند و نرخ خرید و فروش آن‌ها متفاوت است؛ دقیقا مثل صرافی‌های سنتی که می‌شناسیم. از همین رو پیشنهاد می‌کنیم با مراکز معتبری همکاری کنید که در صورت نیاز بتوانید ارزهای دیجیتال خود را به آن‌ها بفروشید.

پشتیبانی فعال دارند.

یکی دیگر از خصوصیات مراکز معتبر خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران این است که پشتیبانی فعال دارند و شما حداقل می‌توانید در زمان‌های اداری از آن‌ها کمک بخواهید. ممکن است در زمان انجام تراکنش به مشکل بخورید؛ از همین رو بهتر است با صرافی کار کنید که پشتیبانی آن در همه شرایط پاسخگو باشد.

 

pinchazo 2

مجموعه ماناپال با در نظر گرفتن نیاز جامعه جوان ایران، اقدام به ایجاد زمینه‎‌های امن برای فعالیت در حوزه خرید و فروش ارزهای دیجیتال کرده است. اگر شما هم علاقمند به سرمایه‌گذاری در این حوزه هستید، می‌توانید از سرویس‌های ارزی مجموعه ماناپال برای پرداخت‌های خود استفاده کنید. همچنین برای خرید و فروش انواع ارز‌های رمزپایه مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

\

 

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.