ارز‌های دیجیتال

ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی در ایران در آخرین نشست خبری خود از قانونی شدن معاملات ارزهای دیجیتال گفت. بر اساس خبرهای منتشر شده از خبرگذاری فارس دبیر شورای عالی فضای مجازی این نظر را دارد که با توجه به وضعیت کنونی اقتصاد کشور، ارزهای دیجیتال می‌تواند راه حلی موثر در کم کردن میزان وابستگی اقتصاد کشور به دلار باشد؛ از همین رو ایشان این نظر را دارند که معاملات ارزهای دیجیتال در ایران باید قانونی شود و طبق گفته‌های آقای فیروزآبادی مراحل اولیه قانون‌گذاری در این خصوص نیز طی شده است.

 نمایشگاه الکامپ همیشه فرصت خوبی برای بررسی و نقد فناوری‌های جدید به حساب می‌رود؛ اما بخشی از توجه‌ها در نمایشگاه امسال به ارزهای دیجیتال و البته تکنولوژی بلاک‌چین ( BlockChain ) متمرکز بود. ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی نیز در نمایشگاه الکامپ امسال حضور داشت و نوید قانونی شدن معاملات ارزهای دیجیتال در کشور را به کاربران این حوزه داد. البته بر اساس گفته‌های ایشان، نظرشورای عالی فضای مجازی با بانک مرکزی و قوه قضاییه متفاوت است؛ اما به صورت جدی به دنبال ایجاد زمینه‌هایی امن برای قانونی شدن معاملات ارزهای دیجیتال هستیم. فیروزآبادی معتقد است در فضای اقتصادی کنونی، قطعا ارزهای رمزپایه می‌توانند کمک بسیاری به فعالان اقتصادی کنند. در صورتی که معاملات ارزهای دیجیتال در ایران به صورت قانونی انجام شود؛ قطعا قیمت این ارزها در بازارهای داخلی به شکل قابل توجهی بالا خواهد رفت. اگر شما هم علاقمند به سرمایه‌گذاری در این حوزه هستید، می‌توانید از سرویس‌های ارزی مجموعه ماناپال برای پرداخت‌های خود استفاده کنید. همچنین برای خرید و فروش انواع ارز‌های رمزپایه مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

need logo Recovered

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.