تله نوب

کلمه نوب ( Noob ) یک اصطلاح عامیانه است که برای افراد غیر حرفه‌ای و تازه‌کار بکار می‌رود. تله نوب ( Noob Trap ) هم یک نوع تله سرمایه‌گذاری است که در واقع تازه‌کار‌ها و کسانی که به علوم مربوط به حوزه‌های اقتصادی اشراف ندارند را هدف قرار می‌دهد. با گسترش بازارهای ارزهای دیجیتال در چند سال اخیر، تله‌های نوب ( NoobTrap ) نیز در این بازارها برای به دام انداختن افراد تازه‌کار شکل تازه‌ای به خود گرفته‌اند.

 اشتباه نکنید، تله نوب ( Noob Trap ) یک کلاه‌برداری به حساب نمی‌رود؛ بلکه خود فرد تازه‌کار با اعتماد به اخبار کاذب و غیر معتبر، اقدام به سرمایه‌گذاری بر روی یک پروژه، محصول یا ارز می‌کند که سودی در برنخواهد داشت. در حوزه کریپتوکرنسی، برخی از وب سایت‌ها با انتشار اخبار کذب در خصوص توسعه و پیشرفت یک ارز دیجیتالی یا انتشار اخبار غیر واقعی در خصوص یک پروژه عرضه اولیه سکه ( ICO ) توجه برخی از مخاطبان تازه‌کار را جلب می‌کنند و آن‌ها بدون در نظر گرفتن دیگر احتمالات و بدون بررسی‌های اولیه اقدام به سرمایه‌گذاری بر روی آن ارز دیجیتالی یا ICO می‌کنند. از همین رو متخصصان ما در مجموعه بین‌المللی ماناپال به شما پیشنهاد می‌کنند قبل از سرمایه‌گذاری به خوبی حوزه مورد نظرتان را بررسی کنید و بدون آگاهی کافی از وضعیت ارز مورد نظرتان، سرمایه‌گذاری نکنید. شما می‌توانید تحلیل‌ها و اخبار روز مربوط به حوزه کریپتو را در وبلاگ تخصصی وب سایت ماناپال دنبال کنید. اگر شما هم علاقمند به سرمایه‌گذاری در این حوزه هستید، می‌توانید از سرویس‌های ارزی مجموعه ماناپال برای پرداخت‌های خود استفاده کنید. همچنین برای خرید و فروش انواع ارز‌های رمزپایه مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

c6f93c561c31f10f24984db0717b3e58

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.