بیت کوین

با رشد ارزش بیت‌ کوین ( BitCoin ) در یک هفته اخیر، حجم خرید این ارز دیجیتالی تقریبا دو برابر شده است و همین موضوع سبب گردیده که بار دیگر بیت‌ کوین ( BitCoin ) رکورد بزند و نزدیک به نیمی از بازار کریپتو را در اختیار خود قرار دهد. تا همین دو ماه پیش بیت‌ کوین ( BitCoin ) کمتر از 40 درصد بازار ارزهای رمزپایه را به خود اختصاص داده بود؛ اما با انتشار خبر مربوط به موسس ETF حجم تبادلات این ارز دیجیتالی به شدت افزایش پیدا کرد.

 به نظر می‌رسد این روزها بهترین حوزه برای سرمایه‌گذاری، ارزهای دیجیتال هستند و بهترین ارز هم در این میان بیت‌ کوین ( BitCoin ) است. از همین رو متخصصان مجموعه بین‌المللی ماناپال با در نظر گرفتن نیاز شهروندان ایرانی، اقدام به ارائه خدمات تخصصی در خصوص خرید و فروش بیت‌ کوین ( BitCoin ) و دیگر ارزهای دیجیتالی کرده است. با توجه به وضعیت نوسانات ارز در کشور به نظر می‌رسد بهترین روش برای جلوگیری از ضرر و زیان حاصل از این نوسانات، سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال است. با توجه به اینکه در روز 10 آگست تصمیم موسس ETF در خصوص استفاده از بیت‌ کوین ( BitCoin ) در صندوق تبادلات خود قطعی می‌شود، افزایش حجم تبادلات این ارز دیجیتالی باعث شده است قیمت آن بر روی یک موج صعودی قرار گیرد و هر لحظه بالاتر رود. اگر شما هم علاقمند به سرمایه‌گذاری در این حوزه هستید، می‌توانید از سرویس‌های ارزی مجموعه ماناپال برای پرداخت‌های خود استفاده کنید. همچنین برای خرید و فروش انواع ارز‌های رمزپایه مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

Bitcoin Investment Trust Teaser 770x415

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.