ارز‌های دیجیتال

بابی لی ( Bobby Lee ) یکی از بزرگ‌ترین اقتصاد‌دان‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال به حساب می‌رود که در بسیاری از اوقات حرف‌هایش باعث کاهش یا افزایش قیمت ارزهای رمزپایه در بازارهای آزاد شده است. یکی از ابزار‌های اطلاع رسانی که بابی لی ( Bobby Lee ) از آن استفاده می‌کند، توییتر ( Twitter ) و معمولا بسیاری از نظرات کارشناسی خود را در قالت توییت منتشر می‌کند؛ حال اینبار بابی لی ( Bobby Lee ) رئیس جمهور ایران یعنی آقای حسن روحانی را مخاطب قرار داده است.

 در چند روز اخیر جنگ لفظی بین رئیس جمهور ایران و آمریکا سرتیتر خبرگذاری‌های داخلی و خارجی بوده است. از همین رو بخش بزرگی از کاربران شبکه‌های اجتماعی به شکل قابل توجهی منتظر واکنش‌های کارشناسان و متخصصان اقتصادی در مورد وضعیت کنونی بین ایران و ایالت متحده آمریکا هستند. در این حال یکی از پرمخاطب‌ترین توییت‌ها مربوط به پست اخیر بابی لی ( Bobby Lee ) در حساب توییتر ( Twitter ) او بود. بابی لی ( Bobby Lee ) حسن روحانی را مخاطب خودش قرار داد و به او پیشنهاد برای اینکه بتواند به تحریم‌های آمریکا مقابله کند از بیت‌ کوین ( BitCoin ) کمک بگیرد. بابی لی ( Bobby Lee ) یکی از بزرگترین طرفداران ارزهای دیجیتال و البته یکی از اصلی‌ترین مخالفان دلار و ارزهای سنتی است و این نظر را دارد که ایران با استفاده از بیت‌ کوین ( BitCoin ) ضمن اینکه می‌تواند اقتصادش را در مقابل تحریم‌های آمریکا محافظت کند، به گسترش و توسعه  بیت‌ کوین ( BitCoin ) و دیگر ارزهای دیجیتالی نیز کمک کرده است. احتمال استفاده از ارزهای دیجیتال توسط بانک مرکزی ایران همیشه وجود داشته است و باید این موضوع را بدانیم که در صورتی که این اتفاق حاصل شود، قطعا رشد چشمگیری در بازار ارزهای رمزپایه تجربه خواهیم کرد. اگر شما هم علاقمند به سرمایه‌گذاری در این حوزه هستید، می‌توانید از سرویس‌های ارزی مجموعه ماناپال برای پرداخت‌های خود استفاده کنید. همچنین برای خرید و فروش انواع ارز‌های رمزپایه مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

Trump Iran 35688 49320085 ver1.0 640 360

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.