بیت‌ کوین

در پی انتشار خبر احتمال پذیرش بیت‌ کوین ( BitCoin ) از سوی بورس ( ETF )، قیمت هر عدد از این ارز دیجیتالی به بیش از 8000 دلار رسید. این در حالی است که همین دو ماه پیش ارزش بیت‌ کوین ( BitCoin ) در بازارهای جهانی در سراشیبی سختی قرار گرفته بود؛ به طوری که قیمت هر توکن آن به زیر 6000 دلار رسید. در حال حاضر ارزهای دیجیتال به دلیل خبر منتشر شده از سوی بورس ( ETF )، شکل صعودی به خود گرفته‌اند و به نظر می‌رسد این حوزه بهترین زمینه برای تزریق سرمایه به حساب می‌رود.

 اگر قصد سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال را دارید، باید بگوییم که در بهترین زمان قرار دارید و بهتر است تا قبل از 19 مرداد یعنی 10 اگست اقدام به خرید بیت‌ کوین ( BitCoin ) یا ارزهای دیجیتال دیگر کنید. احتمال می‌رود در آستانه روز 10 اگست که قرار است کارشناسان بورس ( ETF ) خبر قطعی را اعلام کنند، ارزش هر بیت‌ کوین ( BitCoin ) به بیش از 10 هزار دلار برسد. در چند روز اخیر مالکیت بازار بیت کوین ( Bitcoin Dominance )، در برابر کل بازار ارزهای دیجیتال، تا 47.5 درصد افزایش پیدا کرده است که این نشان‌دهنده میزان حجم خرید این ارز رمزپایه در یک هفته اخیر است. البته افزایش قیمت بیت‌ کوین ( BitCoin ) بر روی ارزهای دیجیتال دیگر نیز تاثیر گذاشته است و قیمت بسیاری از این ارزها را افزایش داده است. پذیرش بیت‌ کوین ( BitCoin ) توسط هیئت ارزش‌گذاری بورس ( ETF ) می‌تواند تحولی بزرگ در دنیای کریپتو باشد و ارزهای دیجیتال را یک قدم به رسیدن به هدف نهایی آن‌ها جلو بندازد. اگر علاقمند به سرمایه‌گذاری در این حوزه هستید، می‌توانید از سرویس‌های ارزی مجموعه ماناپال برای پرداخت‌های خود استفاده کنید. همچنین برای خرید و فروش انواع ارز‌های رمزپایه مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

ETFBTC

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.