TranscribeMe

TranscribeMe یک وب سایت تخصصی در حوزه ترجمه که بسیاری از شرکت‌ها و افراد بزرگ روزانه برای انجام امور ترجمه خودشان از سرویس‌های تخصصی این وب سایت استفاده می‌کنند. از طرفی TranscribeMe محل بسیار مناسبی برای فریلنسر‌هایی است که در حوزه ترجمه متون و فایل‌های صوتی تخصص دارند. افراد زیادی با ثبت نام در این وب سایت به عنوان یک مترجم، سالانه نزدیک به 10 هزار دلار درآمد کسب می‌کنند.

 وب سایت TranscribeMe بابت هر ساعت ترجمه فایل صوتی به شما 20 دلار پرداخت می‌کند و هر صفحه ( سایز A4 ) ترجمه متون را برای شما 5 دلار حساب می‌کند. برای اینکه بتوانید از این وب سایت درآمد کسب کنید، ابتدا باید یک حساب کاربری برای خودتان ایجاد کنید. اول از همه وارد این لینک شوید و سپس نشانگر موس کامپیوترتان را بر روی گزینه SIGN UP قرار دهید و سپس بر روی گزینه as transcriptionist کلیک کنید. اطلاعات خود را به صورت کامل وارد کنید و در نهایت زبان‌هایی را که به آن‌ها مسلط هستید را انتخاب کنید. در این قسمت از شما ایمیل حساب PayPal درخواست می‌شود که شما می‌توانید با بهره‌گیری از سرویس‌های تخصصی ماناپال، اقدام به باز کردن یک حساب معتبر PayPal کنید. همچنین برای اینکه بتوانید حرفه‌ای‌تر در این وب سایت کار کنید، می‌توانید یک شماره تلفن Skype در قسمت مربوطه وارد کنید تا مشتریان شما از این طریق با شما در ارتباط باشند. برای دریافت و خرید شماره Skype نیز می‌توانید از خدمات تخصصی مجموعه بین‌المللی ماناپال در این خصوص استفاده کنید. معمولا برای ترجمه پروژه‌هایی که به شما داده می‌شود، یک هفته به شما زمان داده خواهد شد؛ اما اگر بتوانید سریع‎‌تر تحویل دهید، برای شما امتیاز مثبت خواهد داشت. در نهایت شما نیز می‌توانید با بهره‌گیری از خدمات تیم ماناپال، درآمد‌های ارزی خود را از وب سایت TranscribeMe نقد کنید و به صورت اعتبارات ریالی به حساب بانکی خود در ایران واریز کنید؛ برای شروع پیشنهاد می‌کنیم اقدام به تشکیل یک حساب کاربری معتبر در وب سایت Manapal.ir کنید.

TranscribeMeFinalDesign

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.