بیت‌ کوین

در چند روز اخیر خبر از بررسی ارز دیجیتالی بیت‌ کوین ( BitCoin ) توسط هیئت ارزش‌گذاری بورس ( ETF ) به گوش رسیده است. در صورت پذیرش این ارز توسط  کارشناسان بورس ( ETF ) و انتشارآن در صندوق معاملات این بازار، شاهد افزایش چشم‎‌گیر قیمت ارزهای رمزپایه خواهیم بود. برخی‌ها معتقدند با پذیرش بیت‌ کوین ( BitCoin ) توسط کارشناسان بورس ( ETF ) شاهد بوجود آمدن طلای جدید در جهان اقتصادی امروز خواهیم بود.

 19 مرداد یعنی 10 اگست، بورس ( ETF ) تصمیم می‌گیرد که بیت‌ کوین ( BitCoin ) در این بازار منتشر شود یا نه! در صورتی که این ارز دیجیتالی مورد قبول ETS قرار بگیرد، قطعا شاهد یک موج صعودی جدید در بازار کریپتو خواهیم بود. صندوق قابل معامله در بورس ( ETF )، در اصل نوعی صندوق سرمایه‌گذاری به حساب می‌رود که در آن دارایی‌هایی مثل طلا، نقره، نفت و همچنین سهام برخی از بازار‌های خاص وجود دارد و با در نظر گرفتن قیمت روز آن‌ها می‌توان بدون در نظر گرفتن پول یا ارز واسطه، دو نوع دارایی را باهم تبادل کرد. در واقع در این صندوق نوعی تبادل کالا به کالا صورت می‌گیرد. حال ETS در صورت قبول بیت‌ کوین ( BitCoin ) به عنوان یک دارایی با ارزش، این ارز دیجیتالی را در این صندوق قرار می‌گیرد و ارزش بیت‌ کوین ( BitCoin ) با دارایی‌های همچون نفت و طلا مقایسه می‌شود. بر اساس نظر کارشناسان اقتصادی، ورود بیت‌ کوین ( BitCoin ) به این صندوق باعث جهش قیمت در بازار ارزهای دیجیتال خواهد شد. اگر علاقمند به سرمایه‌گذاری در این حوزه هستید، می‌توانید از سرویس‌های ارزی مجموعه ماناپال برای پرداخت‌های خود استفاده کنید. همچنین برای خرید و فروش انواع ارز‌های رمزپایه مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

image

 

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.