تلگرام

اگر مطالب تخصصی مجموعه ماناپال را دنبال کرده باشید، حتما در مورد شبکه آزاد تلگرام یا همان TON مطلع هستید. این شبکه که بر پایه فناوری بلاک‌چین طراحی شده است، قادر است پلتفرمی ایمن برای کاربران این پیام رسان اینترنتی و همچنین کاربران ارز دیجیتال تلگرام ایجاد کند.بر اساس خبر‌های داده‌هایی که از سوی کمیسیون بورس ایالات متحده ( SEC ) منتشر شده است، برای پروژه عرضه اولیه سکه ( ICO ) ارز دیجیتال تلگرام ( TON ) تاکنون جمعا بیش از 1.7 میلیارد دلار در پیش فروش‌های خصوصی توکن‌های ارز دیجیتال تلگرام ( TON ) جمع شده است و این به معنای آن است که TON به با ارزش‌ترین پروژه سرمایه‌گذاری در دنیا تبدیل شده است!

 پاسپورت تلگرام ( Telegram Passport ) اولین برنامه‌ای است که بر روی پلتفرم TON ساخته شده است. این پاسپورت در واقع نوع کلید برای ورود به حساب کاربردی افراد به حساب می‌رود، با این تفاوت که نیازی نیست هر بار احراز هویت شوند. در واقع پروژه پاسپورت تلگرام ( Telegram Passport ) برای آسان‌تر ساختن ورود و خروج کاربران ارز دیجیتالی تلگرام به حساب کابریشان است. این پاسپورت یا بهتر است بگوییم کلید، نشان دهنده این است که شما اجازه خرید و فروش ارز دیجیتال در چهارچوب پلتفرم TON را خواهید داشت. البته بسیاری معتقدند پروژه پاسپورت تلگرام ( Telegram Passport ) ابتدا بر روی پیام رسان این شرکت قرار خواهد گرفت و بگونه‌ای در ابتدا در چهارچوب پیام رسان تلگرام آزمایش خواهد شد. پاسپورت تلگرام ( Telegram Passport ) می‌تواند بسیاری از مشکلات قانونی حوزه ارزهای دیجیتال را رفع کند، زیرا برای دریافت این کلید افراد باید از اطلاعات واقعی خود استفاده کنند. از همین رو بنظر می‌رسد دولت‌ها هم از ایجاد پاسپورت تلگرام ( Telegram Passport ) در شبکه بلاک‌چین ( BlockChain ) حمایت کنند. از طرفی وجود همچین پروتکل هوشمندی باعث می‌شود ارزش ارز دیجیتال تلگرام بیشتر شود و بسیاری معتقدند این ارز رمزپایه، بیت‌ کوین ( BitCoin ) دوم خواهد بود. اگر شما علاقه‌مند به دریافت اطلاعات در خصوص چگونگی خرید و سرمایه‌گذاری در پروژه بزرگ TON هستید، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ماناپال تماس حاصل بفرمایید. همچنین برای خرید و فروش انواع ارز‌های رمزپایه مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

Telegram Passport 5 large

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.