userfeel

امروزه با گسترش پلتفرم‌های اینترنتی، فضاهای مربوط به کسب و کارهای آنلاین گسترش پیدا کرده است؛ از همین رو این روزها افراد از سراسر دنیا قادرند با بهره‌گیری از کامپیوتر و یا حتی گوشی موبایلشان، درآمد خودشان را افزایش بدن. متخصصان مجموعه بین‌المللی ماناپال نیز با بررسی نیاز جامعه جوان ایران، این امکان را فراهم ساخته‌اند که شهروندان ایرانی نیز بتوانند مانند افراد در سراسر جهان از پلتفرم‌ها و زمینه‌های آنلاین برای کسب درآمد استفاده کنند.

 برای اینکه بتوانید با تست کردن وب سایت‌های جدید درآمدتان ار افزایش دهید، ابتدا وارد وب سایت www.userfeel.com شوید بر روی گزینه Log in در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید. پنجره‌ای برای شما باز می‌شود و بر روی گزینه REGISTER AS A TESTER کلیک کنید. سپس به صفحه مربوط به ثبت نامتان ارجاع داده می‌شوید؛ در این قسمت اولین چیزی را که باید مشخص کنید، نوع حساب بانکیتان است. این وب سایت فقط از دو طریق پی‌پال ( PayPal ) و پایونییر ( Payoneer ) برای شما پول واریز می‌کند. مجموعه بین‌المللی ماناپال هر دو نوع حساب را پشتیبانی می‌کند؛ از همین رو برای افتتاح حساب بین‌المللی پی‌پال ( PayPal ) و یا پایونییر ( Payoneer ) می‌توانید از خدمات منحصر به فرد ما استفاده کنید. سپس نام، سن و دیگر مشخصات شخصیتان را وارد می‌کنید. در پایین صفحه از شما سوال شده است که چه دستگاه‌هایی در دسترس دارید، هر چه گزینه‌های این قسمت را بیشتر انتخاب کنید، قطعا درآمد شما افزایش خواهد رفت. گزینه‌های این قسمت شامل Desktop, Android phone, iPhone, Android Tablet, iPad, Apple Watch, Other Smart Watch می‌شود و شما بر اساس دستگاه‌هایی که در دسترس دارید، می‌توانید این گزینه‌ها را انتخاب کنید. در بخش آخر از شما سوالی پرسیده شده با این عنوان که شما چه ویژگی به عنوان یک تستر وب سایت دارید؛ بهتر جوابی که می‌دهید را چند بار بررسی کنید، زیرا این قسمت برای مدیران userfeel بسیار مهم است. در نهایت ثبت نامتان را به پایان برسانید تا آدرس وب سایت‌هایی که شما باید آن‌ها را به عنوان یک کاربر تست کنید برای شما ارسال شود. کار با userfeel بسیار آسان است و تستر‌های وب سایت‌ها با این پلتفرم به صورت میانگین ماهانه 200 دلار درآمد کسب می‌کنند.

share og image

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.