Smart Crowd

اگر شما هم توانایی مدیریت وب سایت‌ها و وارد کردن اطلاعات برای آن‌ها را دارید، می‌توانید با بهره‌گیری از سرویس وب سایت Smart Crowd، ماهانه بیش از 1000 دلار درآمد کسب کنید. ما در این نوشته کوتاه به شما آموزش می‌دهیم چگونه در این وب سایت ثبت نام کنید و از آن درآمد کسب کنید. همچنین ما به شما کمک خواهیم کرد که تمام درآمد حاصل از وب سایت‌های خارجی را بدون دردسر و بسادگی نقد کنید و به صورت آنی مبلغ آن را به شکل اعتبارات ریالی در حساب بانکی خود داشته باشید.

 ابتدا وارد وب سایت www.thesmartcrowd.lionbridge.com شوید و بر روی گزینه JOIN THE SMART CROWD در بالای صفحه کلیک کنید. یکی از مزیت‌های وب سایت Smart Crowd این است که کشور ایران را پشتیبانی می‌کند و شما بدون دردسر می‌توانید در این وب سایت اقدام به ثبت نام کنید. ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد که شما باید بر روی لینک درون آن کلیک کنید تا ثبت نامتان کامل شود. سپس وارد صفحه کاربریتان خواهید شد و در آنجا توانایی‌هایتان را در قالب مدیریت یک وب سایت مشخص خواهید کرد. توانایی همچون قرار دادن اطلاعات و مقاله در وب سایت و یا بررسی کامنت‌ها و پاسخ به سوالات از جمله مواردی است که باعث می‌شود بتوانید در وب سایت Smart Crowd خدمات خود را ارائه دهید. پس از مشخص کردن توانایی‌هایتان، وب سایت‌هایی برای شما مشخص می‌شود که شما باید روزانه حداقل 6 ساعت آن‌ها را مدیریت کنید. حقوق دریافتی شما به ازای هر ساعت کار بین 5 تا 6 دلار است؛ از همین رو اگر بتوانید بدرستی کار کنید و خدمات مورد نظر مشتریانتان را کامل ارائه دهید، قطعا به راحتی می‌توانید ماهانه بیش از 1000 دلار درآمد داشته باشید. بابت نقد کردن درآمد‌های ارزیتان هم نگران نباشید، مجموعه بین‌المللی ماناپال برایتان آن‌ها را نقد کرده و به حساب بانکیتان انتقال می‌دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از سرویس‌های منحصر به فرد ماناپال، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

is smart crowd a scam

 

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.