npdor.com

همانطور که می‌دانید این روزها انجام امور دورکاری در تمام جوامع پیشرفته و در حال توسعه، گسترش یافته است. یکی از راه‌هایی که افراد می‌توانند با بهره‌گیری از آن به صورت دورکاری کسب درآمد کنند، شرکت در نظرسنجی‌ها است. قطعا نباید انتظار زیادی از درآمد بدست آمده از چنین راهی را داشت، اما با این وجود می‌تواند به عنوان یک راه کسب درآمد ثانویه در نظر گرفته شود. یکی از وب سایت‌هایی که پول خوبی به افراد برای شرکت در نظرسنجی‌ها می‌دهد، npdor.com است.

 npdor.com در واقع یک مجموعه تحلیلی بزرگ هست که کمپانی‌های بزرگی همچون اپل، جنرال موتور، موتورولا و... از طریق داده‌های بدست آمده از سوی این مجموعه، محصولات آینده خودشان را طراحی و تولید می‌کنند. این وب سایت نظرسنجی مخصوص شهروندان ایالت متحده آمریکا، انگلستان و کانادا است؛ از همین رو در زمان ثبت نام باید از یک پستال کد یا زیپ کد مناسب استفاده کنید. در ابتدای ثبت‌نامتان در این وب سایت، تخصص شما، شغل شما و مدارک تحصیلیتان مورد سوال قرار می‌گیرد و بهتر با دقت به این سوالات جواب بدید؛ زیرا پرسشنامه‌های تخصصی وب سات npdor.com ارزش بیشتری دارد و می‌تواند پول بیشتری به حساب کاربری شما واریز کند. این وب سایت به صورت میانگین 2 تا 5 پرسشنامه در یک هفته برای شما ارسال می‌کند که بهتر به همه آن‌ها جواب بدهید، زیرا برای اینکه بتوانید درآمدی که کسب کرده‌اید را برداشت کنید، باید مبلغ موجودی شما به 50 دلار برسد. معمولا مبلغ پرسشنامه‌های عمومی بین  نیم دلار تا1 دلار است؛ اما در نمونه‌های تخصصی که بر اساس مدرک تحصیلی و شغلتان از شما سوال می‌شود، مبلغ دریافتی شما تا 7 دلار هم ممکن است برسد. برای برداشت از حساب کاربری خود در وب سایت npdor.com، باید اطلاعات بانکیتان را تکمیل کنید، برای انجام این امر می‌توانید از سرویس‌های تخصصی ماناپال در خصوص نقد کردن درآمد‌های ارزی استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از سرویس‌های منحصر به فرد ماناپال، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

230385 1496379850804

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.