بیت‌ کوین

بلک راک ( BlackRock ) بزرگترین موسسه مالی جهان در زمینه مدیریت سرمایه به حساب می‌رود. در اقدامی تازه این شرکت معتبر اقدام به سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال کرده است و بر اساس خبر‌های منتشر شده از سوی مجموعه خبری رویترز ( Reuters ) این شرکت قصد دارد در اولین اقدام خود یک میلیون دلار بر روی بیت‌ کوین ( BitCoin ) سرمایه‌گذاری کند. انتشار خبر سرمایه‌گذاری بلک راک ( BlackRock ) بر روی بیت‌ کوین ( BitCoin ) باعث ایجاد یک موج جدید افزایش قیمت در بازار کریپتو شد.

 لری فینک مدیر عامل شرکت بلک راک ( BlackRock ) در گفتگوی خود با خبرگذاری رویترز از ایجاد یک کارگروه تخصصی در خصوص سرمایه‌گذاری بر روی بیت‌ کوین ( BitCoin ) و دیگر ارزهای دیجیتال سخن گفت. بر اساس این مصاحبه، شرکت بلک راک ( BlackRock ) یک میلیون سرمایه برای شروع فعالیت خودش در حوزه ارزهای دیجیتال در نظر گرفته است که البته این میزان قرار است در یک پروسه چند مرحله‌ای توسط کارگروه تخصصی این کمپانی استفاده شود. جالب است بدانید که بلافاصله پس از انتشار این خبراز سوی رویترز، قیمت ارز رمزپایه بیت‌ کوین ( BitCoin ) رشد قابل توجهی داشت و در کمتر از دو ساعت از 6,350 دلار به 6,700 دلار رسید. از همین رو بسیاری معتقدند موج جدید افزایش قیمت ارزهای دیجیتال توسط بلک راک ( BlackRock ) شروع شده است و از این پس باید انتظار داشت شرکت‌ها و موسسات بیشتری برای سرمایه‌گذاری در این حوزه اقدام کنند. اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

BlackRock 760x400

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.