بیت‌ کوین

خبری که در ادامه خواهید خواند، یکی از دلایل افزایش قیمت ارزهای دیجیتال در چند روز اخیر بوده است! ساخت و راه‌اندازی اولین خودپرداز دوطرفه بیت‌ کوین ( BitCoin )، قدم بسیار مهم و منحصر به فردی است که مون‌زبرا ( MoonZebra ) در خصوص توسعه ارزهای دیجیتال به عنوان یک ارز روزمره برداشته است. عرضه و نصب این خودپردازها در جزیره مالت صورت می‌گیرد و این موضوع نشان دهنده توسعه انقلاب ارزهای دیجیتال حتی در کشورهای کوچک است.

 3 دستگاه خودپرداز مون‌زبرا ( MoonZebra ) در مرکز جزیره مالت نصب شده است. این خودپردازهای دوطرفه در واقع دستگاه‌هایی هستند که به کاربر این اجازه را می‌دهند که بصورت آنی و در لحظه، بوسیله پول فیات ( Fiat ) یا دلار اقدام به خرید کد  انحصاری ارزهایی از جمله بیت‌ کوین ( BitCoin ) و یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) کنند. این دستگاه‌های ATM به کاربران خود کمک می‌کنند که از تمامی مسائل مربوط به تبادلات ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها و پلتفرم‌های آنلاین دور بمانند؛ خطراتی همچون هک شدن یا سرقت اطلاعات از جمله مسائلی هستند که کاربران صرافی‌های آنلاین را همیشه تهدید می‌کنند. طبق دستورعمل منتشر شده از سوی شرکت مون‌زبرا ( MoonZebra )، خرید ارزهای دیجیتال از طریق دستگاه‌های خودپرداز دو طرفه این شرکت، طی سه مرحله انجام می‌شود؛ ابتدا پول خود را وارد دستگاه کرده، سپس آدرس کیف پولتان را وارد می‌کنید و در نهایت ارز مورد نظرتان به کیف پول دیجیتالتان منتقل می‌شود. همچنین شما می‌توانید از طریق این دستگاه به راحتی ارز دیجیتال موجود در کیف پولتان را به پول نقد تبدیل کنید و کافی است از طریق گزینه Sell نمایش داده شده بر روی صفحه دستگاه ATM مراحل فروش را به انجام برسانید.  اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

 

Moon Zebra Launch Event 1080x675

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.