بیت‌ کوین

صرافی بیت‌پی ( BitPay ) در همکاری با نمایندگی کمپانی بی ام و ( BMW ) در بریتانیا، این امکان را فراهم ساخته است که مشتریان این خودروساز باواریایی با بهره‌‌گیری از موجودی بیت‌ کوین ( BitCoin ) خود بتوانند خودروهای این شرکت را خریداری کنند. این خبر باعث شد حجم تبادلات بیت‌ کوین ( BitCoin ) فقط در یک روز در صرافی‌های بریتانیا، 1.5 برابر شود. قطعا ایجا چنین پلتفرمی به گسترش ارزهای دیجیتال در جهان کمک بسیاری می‌کند.

 قطعا کشیده شدن پایه ارزهای دیجیتال به حوزه خودرو، نشان‌دهنده اعتبار این ارزها است. نمایندگی کمپانی بی‌ام‌و ( BMW ) در بریتانیا همزمان با انتشار خبری در خصوص ساخت و عرضه خودرو‌های سری 8 این شرکت، این موضوع را اعلام کرد که خریداران خودروهای این شرکت از این پس می‌توانند با بهره‌گیری از بیت‌ کوین ( BitCoin ) از فروشگاه‌های این شرکت در سراسر بریتانیا خودرو یا قطعات مورد نظرشان را خریداری کنند. بر اساس جزئیات منتشر شده در خصوص این خبر، صرافی بیت‌پی ( BitPay ) پلتفرمی بخصوص برای شرکت آلمانی بی ام و طراحی کرده است که مشتریان این کمپانی می‌توانند از درگاه بیت‌پی ( BitPay ) در وب سایت رسمی نمایندگی کمپانی بی ام و ( BMW ) در بریتانیا، خودرو یا لوازم یدکی مورد نیازشان خریداری کنند. همچنین مسئولان ارشد بیت‌پی ( BitPay ) این خبر را تایید کردند که این صرافی به دنبال ساخت دستگاه‌های POS با دریافت بیت‌ کوین ( BitCoin ) هستند. از همین رو بسیاری این اعتقاد را دارند که اولین جایی که این دستگاه‌ها را خواهیم دید، نمایندگی‌های شرکت بی ام و ( BMW ) در بریتانیا خواهد بود. اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

Bitcoin BTC Payments Now Accepted For Stephen James BMW Cars 696x449

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.