USDT

شاید شما هم در زمان استفاده از پلتفرم‌های صرافی‌های دیجیتال همچون پولونیکس ( Poloniex ) یا بیترکس ( Bittrex ) به گزینه مارکت USDT برخورده باشید و این سوال برایتان پیش آمده باشد که USDT چه نوع مارکت و ارزی می‌تواند باشد. در اصل USDT یک توکن تولید شده توسط دولت ایالت متحده آمریکا است که از طریق پروتکل Omni Layer Pro در شبکه بلاک‌چین ( BlockChain ) بیت‌ کوین ( BitCoin ) ساخته و توسعه داده شده است.

 توکن USDT برای آسان‌تر ساختن نحوه انتقال ارزهای ملی ایالت متحده آمریکا ایجاد شده است تا فعالان حوزه کریپتو جایگزین پایداری برای بیت‌ کوین ( BitCoin ) داشته باشند. همانطور که حدس زدید پشتیبان اصلی USDT دلار آمریکا می‌باشد، از همین رو ارزش این توکن تقریبا ثابت است و در تلاتم بازار تغییری نمی‌کند؛ یعنی هر واحد USDT معادل یک دلار آمریکا می‌باشد، از همین رو با افزایش یا کاهش قیمت دلار نسبت به مابقی ارزها، ارزش این توکن دیجیتالی نیز تغییر می‌کند. این توکن آمریکایی و البته متمرکز، تحت نظر کمپانی Tether اداره و منتشر می‌شود و در واقع کیف پول اصلی USDT، همان کیف پول دیجیتالی تتر ( Tether ) می‌باشد. به دلیل ثابت بودن قیمت USDT، بسیاری از کاربران ارزهای دیجیتال دارایی خود را به این ارز دیجیتالی تبدیل کرده‌اند و در واقع بسیاری از کارشناسان حوزه‌های اقتصادی این نظر را دارند که آینده دلار آمریکا همان USDT می‌باشد. این توکن می‌تواند جایگزینی مناسب برای دلار باشد، زیرا قادر است فناوری بلاک‌چین ( BlockChain ) برای گسترش و البته انتقال بهره‌مند باشد. شما می‌توانید برای خرید این ارز دیجیتالی از متخصصان ما در مجموعه بین‌المللی ماناپال کمک بخواهید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی خرید USDT با شماره‌‍‌های مندرج در وب سایت ماناپال تماس حاصل بفرمایید.از طرفی قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. 

header 1

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.