لایت کوین

لایت‌ کوین ( LTC ) مهم‌ترین و البته با معتبرترین هاردفورک بیت‌ کوین ( BitCoin ) به حساب می‌رود که یکی از با ارزش‌ترین آلت کوین‌های ( Altcoin ) امروز بازار کریپتو است؛ از همین رو بسیاری از ماینر‌ها اقدام به استفاده از توان پردازش دستگاه‌های خود در شبکه لایت‌ کوین ( LTC ) کرده‌اند. در مقالات قبل در خصوص وسایل مورد نیاز استخراج لایت‌ کوین ( LTC ) صحبت کردیم، حال می‌خواهیم کمی حرفه‌ای‌تر شویم و الگوریتم استخراج آن را بررسی کنیم.

شبکه استخراج لایت‌ کوین ( LTC ) بر پایه الگوریتم اسکریپت ( Scrypt ) نوشته شده است؛ از همین رو برای اینکه بتوانید در حوزه ماینینگ ( Mining ) لایت‌ کوین ( LTC ) وارد شوید، باید کمی با این الگوریتم پایه آشنا شوید. اصلی‌ترین مزیتی که اسکریپت ( Scrypt ) در مقایسه با الگوریتم های دیگر مانند پروتکل SHA-256 دارد، سرعت بالا در استفاده و ساده بودن آن است. از همین رو حتی ماینرهایی که دستگاه‌های قدرتمند برای استخراج ندارند، می‌توانند با بهره‌گیری از الگوریتم اسکریپت ( Scrypt )، بلاک‌های بدست آورده را مورد پردازش قرار دهند. شما می‌توانید با بهره‌گیری از خدمات و سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال، اقدام به خرید بهترین دستگاه‎‌های ماینینگ کنید تا بتوانید از همان ابتدا مانند حرفه‌ای‌ها شروع بکار کنید. از طرفی قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

scrypt

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.