ایاس

ایاس ( EOS ) یک پلتفرم غیر متمرکز است که می‌تواند بستری مناسب برای نرم‌افزار‌ها و ارزهای دیجیتالی باشد. البته ایاس ( EOS ) یک توکن مجزا نیز به حساب می‌رود؛ اما اغلب فعالان حوزه فینتک ( Fintech ) ایاس ( EOS ) را به عنوان یک پلتفرم هوشمند و البته قابل اعتماد می‌شناسند تا یک ارز رمزپایه با ارزش. ایاس ( EOS ) پنج ماه پیش یعنی در ماه ژانویه منتشر شد و با بهره‌گیری از زبان C++ نوشته شده است.

 با اینکه از زمان انتشار ایاس ( EOS ) خیلی نگذشته است، اما این پلتفرم غیر متمرکز توانسته است توجه بسیاری از متخصصان حوزه‌ فینتک ( Fintech ) را به خود جلب کند. در واقع اهداف ایاس ( EOS ) است که همه را مجذوب خود کرده است؛ ایاس ( EOS ) دو هدف بزرگ دارد که عبارتند از حذف کامل کمسیون تراکنش‌ها و قابلیت انجام میلیون‌ها تراکنش در یک ثانیه. قطعا رسیدن به این دو هدف کمی دور از انتظار به نظر می‌رسد؛ اما باید این موضوع را بدانید که ایاس ( EOS ) تاکنون به نتیجه‌های خوبی رسیده است و سرمایه‌گذاران این پروژه معتقدند که قبل از سال 2020 دو هدف اصلی ایاس ( EOS ) محقق خواهد شد. ایاس ( EOS ) می‌خواهد همه چیز را در خود داشته باشد، سرعت بالا، قابلیت ایجاد قرارداد‌های هوشمند، قابلیت پشتیبانی از میلیون‌ها توکن و... از همین رو بسیاری ایاس ( EOS ) را به یک رویا برای حوزه کریپتو تشبیه کرده‌اند؛ اما واقعیت این است که ایاس ( EOS ) بیشتر به حقیقت نزدیک است تا یک رویا و تجسم! ایاس ( EOS ) معتقد است تمام اهدافش قابل اجرا و تحقق است و اگر تا به امروز فعالان این حوزه به فکر رسیدن به این اهداف نبودند، به دلیل ایرادات و مشکلات بستر بلاک‌چین ( BlockChain ) پلتفرم آن‌ها بوده است. گروه برنامه‌نویس ایاس ( EOS ) این نظر را دارد که برای رسیدن به اهدافش باید فناوری بلاک‌چین ( BlockChain ) را بازطراحی کند؛ از همین رو به نظر می‌رسد این شرکت بزرگ خصوصی به دنبال انتشار نسل سوم بلاک‌چین ( BlockChain ) در حوزه کریپتو می‌باشد. اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

the best offshore banks world

 

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.