همانطور که می‌دانید یکی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده از سوی مجموعه بین‌المللی ماناپال، مربوط به افتتاح و راه‌اندازی حساب‌های بین‌المللی است. از همین رو قصد داریم در این نوشته کوتاه به شاخصه‌‎های اصلی یک حساب بین‌المللی بپردازیم که شما قبل از راه‌اندازی حساب مورد نظرتان باید به آن‌ها توجه کنید. مسائلی همچون نوع حساب، نوع خدماتی که نیاز دارید و میزان حجم تبادلات شما به صورت سالانه از جمله شاخص‌های مهمی است که باید قبل از راه‌اندازی یک حساب بین‌المللی در نظر بگیرید.

 اولین چیزی که در زمان افتتاح یک حساب بین‌المللی باید در نظر بگیرید نوع حساب است؛ اغلب بانک‌‎ها و موسسات مالی ارائه دهنده حساب‌های بین‌المللی، چند نوع حساب دارند که کاربران این بانک‌ها بر اساس نوع نیازشان می‌توانند یکی از آن‌ها را انتخاب کنند. در سطحی‌ترین حالت یک موسسه مالی معتبر دو نوع حساب شخصی و تجاری ارائه می‌دهد؛ اما معمولا بانک‌های معتبر اروپایی و موسسات مالی فعال در بخش‌های بین‌المللی، تنوع بیشتری در ارائه خدمات خود در زمینه افتتاح حساب‌های بین‌المللی در نظر گرفته‌اند. از همین رو پیشنهاد می‌شود قبل اقدام به راه‌اندازی یک حساب بین‌المللی با مشاورین ماناپال در خصوص نحوه انتخاب صحیح نوع حساب صحبت کنید. همچنین حجم تراکنش‎‌های خود را در نظر بگیرید، زیرا انواع حساب‌های بین‌المللی دارای میزان کمسیون انتقال متفاوت هستند. مشاورین متخصص مجموعه بین‌المللی ماناپال، قادر هستند با در نظر گرفتن نوع نیاز شما و همچنین بیزینس پلن در نظر گرفته برای کسب و کار شما، اقدام به راه‌اندازی و افتتاح بهترین حساب بین‌المللی برای شما و تجارتتان کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات تخصصی ماناپال در حوزه افتتاح حساب‌های بین‌المللی با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

 

the best offshore banks world

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.