حساب بین‌المللی

با بالا رفتن نرخ ارز در کشور، کسب و کارهای زیادی دچار مشکل در بخش خرید و عرضه کالا مورد نظرشان شده‌اند؛ این موضوع سبب شده است که تشکیل یک حساب بین‌المللی برای کمپانی‌های ایرانی یک امر ضروری به حساب برود. از همین رو متخصصان ماناپال با در نظر گرفتن نیاز صاحبان شرکت‌ها در کشور، اقدام به ارائه خدمات تخصصی در خصوص افتتاح حساب‌های بین‌المللی در بانک‌های معتبر جهانی کرده‌اند. وجود یک حساب بین‌المللی می‌تواند در تبادلات ارزی شما تاثیرات مثبت داشته باشد.

 همانطور که می‌دانید آبان ماه امسال تحریم‌های ایالت متحده آمریکا دوباره بر ایران اعمال می‌شود که بخشی از این تحریم‌ها مربوط به محدودیت‌های بانکی می‌شود. ایجاد محدودیت‌های بانکی برای ایرانیان می‌تواند پیامد‌های متعددی برای شرکت‌های ایرانی داشته باشد و تبادلات ارزی آن‌ها را مختل کند. از همین رو متخصصان ماناپال به تمام صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک در کشور پیشنهاد می‌کند، همین امروز جهت تشکیل یک حساب بین‌المللی اقدام کنید تا بتوانید از ظرفیت‌های بین‌المللی برای توسعه کسب و کارتان استفاده کنید. یادتان نرود بهترین راه برای پیشرفت در شرایط کنونی، کسب درآمد از بازارهای بین‌المللی است که هم به توسعه شرکت و کسب و کار شما کمک می‌کند و هم باعث ورود ارز به کشور خواهد شد. همچنین شما می‌توانید با استفاده از خدمات تخصصی ماناپال، درآمد‌های ارزیتان را نقد کنید و به شکل اعتبارات ریالی به حساب بانکیتان در ایران واریز کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از خدمات تخصصی ماناپال در خصوص افتتاح حساب‌های بین‌المللی و نقد کردن درآمد‌های ارزی، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

 

offshorebank222

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.