ماینرگیت

ماینرگیت ( MinerGate ) یکی از قدیمی‌ترین و البته محبوب‌‎ترین نرم‌افزار‌های حوزه ماینینگ ( Mining ) یا همان استخراج ارزهای دیجیتال است که روزانه افراد زیادی برای کسب درآمد و استخراج توکن‌های مختلف از آن استفاده می‌کنند. ماینرگیت ( MinerGate ) یک استخر آزاد ماینینگ ( Mining ) است؛ از همین رو تنها کاری که باید انجام دهید این است که پردازنده‌های خود را از طریق این نرم‌افزار به شبکه اصلی متصل کنید تا پروسه استخراج صورت گیرد. همین سادگی ماینرگیت ( MinerGate ) باعث محبوبیت این نرم‌افزار در میان ماینرها شده است.

 اگر شما هم علاقه‌مند به حوزه ماینینگ ( Mining ) یا همان استخراج ارزهای دیجیتال هستید، می‌توانید از مراحل زیر برای استفاده از نرم‌افزار ماینرگیت ( MinerGate ) در این حوزه استفاده کنید.

مرحله اول: وارد وب‌سایت www.minergate.com شوید یک حساب کاربری با بهره‌گیری از یک ایمیل معتبر تشکیل دهید. این وب سایت در هنگام ثبت نام از شما آدرس کیف پولتان را می‌خواهد؛ اگر هنوز اقدام به ساخت کیف پول نکردید، می‌توانید از سرویس Wallet خود ماینرگیت ( MinerGate ) برای این امر استفاده کنید. 

minergate1مرحله دوم: با بهره‌گیری از دکمه Get it نرم‌افزار ماینرگیت ( MinerGate ) را دانلود کنید. خود وب سایت سیستم عامل شما را تشخیص می‌دهد و به صورت اتوماتیک نرم‌افزار را بر اساس آن تطبیق می‌دهد.

minergate2

مرحله سوم: پس از نصب نرم‌افزار ماینرگیت ( MinerGate ) یک گزینه استخراج هوشمند یا Smart Mining برای شما به نمایش گذاشته می‌شود که شما می‌توانید با استفاده از آن پروسه استخراج را برای خود راحت‌تر کنید. این گزینه باعث می‌شود که خود نرم‌افزار سیستم سخت‌افزاری شما و البته قیمت توکن‌های موجود در بازار را بررسی کند و بر اساس داده‌های بدست آمده به شما ارز دیجیتال مناسب را پیشنهاد کند. البته شما می‌توانید بجای استخراج هوشمند یا Smart Mining به صورت دستی تنظیمات نرم‌افزار را برای استخراج ارز مورد نظرتان تغییر دهید. در نظر بگیرید که نرم‌‌افزار ماینرگیت ( MinerGate ) قادر به آنالیز وضعیت سیستم خنک‌کننده سیستم‌های شما نیست؛ از همین رو از خنک بودن دمای محل نگه‌داری سخت‌افزار‌ها اطمینان حاصل بفرمایید.

1 1140x567

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.